Kısmetse Olur Yeni Sezon Merve Yurdakul Kimdir Fotoğrafları Hayatı

Kısmetse Olur Merve Yurdakul Kimdir?

Merve Kısmetse Olur’dan 17 eylül cumartesi akşamı elenecek

Hayatta belli perensipleri vardır ve gereksiz samimiyetten hiç hoşlanmaz. Adam dediğinin oturaklı ve sözü tutulan olması gerektiğini düşünüyor. Merve kendisini baştan sona yazabilecek birisini arıyor.

Merve Yurdakul 30 yaşındadır.merve-kismetse-olur-elendi

Merve Yurdakul’un 1.83 boyu var ve boy takıntısı var. Evleneceği erkeğin en az 1.85 olması gerekir. Kafasında tasarladığı bir erkek tipi yok. Sadık karakterli ve vicdanlı olan bir adam bulmaya geldi.

Biraz sıcak biraz soğuk biraz serin bir aşk yaşatmalı ona damat adayı; yani 4 mevsimi Merve’ye yaşatmalı. Tam bir aşk insanı Oğlak burcudur. Yükseleni başaktır.

Daha önce Anaocağı yarışmasına katılan Merve Yurdakul daha önce Bugün Ne Giysem yarışmasına katılmıştır.

 

Kısmetse Olur Yeni Sezon Merve Kimdir? Kısmetse Olur 2. Sezon Merve  

1986 doğumlu olan ve modellik yapan Merve Yurdakul Kısmetse Olur’un yeni sezon yarışmacıları arasında ajanstan gelen isimler arasındadır. Bir kaç dizide ve klipte de rol alan Merve Yurdakuk’un Kısmetse Olur’da evlenmek gibi bir niyetinden çok ünlü olmak gibi bir niyeti olduğunu tahmin ediyoruz; ancak bunları bilemeyiz tabi ki

Kısmetse Olur Merve Yurdakul Sevgilisi

Merve’nin sevgilisi ne yazık ki şuanda yok; sevgilisi olduğunda sayfamıza eklenecektir. Merve Yurdakul Kısmetse Olur’a evlenmeye geldiğini açıkladı.

 

Kısmetse Olur Merve Yurdakul Fotoğrafları

Kısmetse Olur Yeni Sezon Merve Yurdakul Kimdir Fotoğrafları Hayatı (1 Yorum)