Kısmetse Olur Neden Final Yaptı Bitti Seneye Devam Edecek Mi ?

Kısmetse Olur Neden Final Yaptı Bitti ?

kısmetse olur 2. sezon

Kanal D ekranlarında haftanın 7 günü ekrana gelen Kısmetse Olur final kararı alarak programı bitirdi peki evlilik programı yeniden başlayacak mı ne zaman başlıyor seneye devam ediyor mu işte detaylar;

Kısmetse Olur Neden Final Yaptı Tekrar Başlıyor Mu ?

Yaklaşık 9 ay ekranda kalan Kısmetse Olur programı 7 kız ve 7 erkek yarışmacının aynı evde evlenmek için bulunduğu bir evlenme programı olrak yoğun çekimler sonucu 1. sezonu ekranlara geldi. Peki 2. Sezon var mı yok mu ?

Aldığımız son haberlere göre Kısmetse Olur 2. sezon 2016 2017 sezonu içinde ekranda olacak. Yani seneye tekrar başlatılması planlanan program Kanal D ekranlarında tekrar başlaması bekleniyor.

Birçok çevre tarafından büyük tepkiler alınan ve Rtük’e en çok şikayet edilen televizyon programlarının başında gelen Kısmetse Olur yeni sezonu ile yine ekranda olacak. Nur Batuhan ve Cansel Eser çifti ile sevilen program 2. sezonu yeni kadrosu ve adayları ile heyecanla bekleniyor.

Bu gelişmelerden farklı bir durum olursa sizleri bilgilendireceğiz.

Kısmetse Olur Neden Final Yaptı Bitti Seneye Devam Edecek Mi ? (5 Yorum)

  1. Hani batu yemin etmişti 2.sezona gelmeyecektir şimdi ne oldu ozaman nurlu başlamış bir ilişkileri var şimdi 2.sezondakilere haksızlık değilmi ozaman ayca ile Emre açıkta 2.sezon eve girsinler