Kısmetse Olur Murat Kimdir Kime Geldi (8 Mayıs 2017)

Kısmetse Olur’a 7 mayıs pazar akşamı veya 8 mayıs pazartesi günü Kısmetse Olur’a Murat isminde çok yakışıklı bir genç dahil olacak. Kısmetse Olur’da aşkını bulmaya gelen Murat ise çok zor bir rakip seçecek kendine; zira Murat Tuğçe’ye talip gelince Emre’yi ve TuğEm’cileri de karşısına almış olacak.

Ben şahsen Tuğçe ve Emre’nin aralarına Murat kadar yakışıklı birinin girmesine üzüldüm çünkü Murat bu işten zararlı çıkan taraf olacak; zira Tuğçe Emre’ye deliler gibi aşık. Emre Tuğçe’ye zaten fazla yakışıklı; Tuğçe Emre’yi elde etse zaten bir şey istemiyor; ancak Emre Murat’ın gelmesinden hiçte hoşnut değil; zira kıskançlık damarları çatlıyor Murat Tuğçe’ye her baktığında.

Emre ve Murat çok sağlam bir kavga ettiler; Tuğçe için salı günü. Tuğçe aslında buna üzülmüş gibi görünse de Murat’ın gelmesi ile Emre daha çok bağlandı ve sahiplendi Tuğçe’ye bu da tabi ki Tuğçe’nin hoşuna gitti.

İlerleyen günlerde Murat’ın fotoğrafını ve detaylarını sizler ile paylaşacağım. Takipte kalın

dizibilgi google play

Kısmetse Olur Murat Kimdir Kime Geldi (8 Mayıs 2017) (10 Yorum)

  1. Kanal d yayın yapan kişilerine sesleniyorum lütfen lütfen lütfen artık duysun sesmizi neolur ya bizim internet miz yok ama o programa çok seviyoruz yönetim artık duysun sesmizi bir şey yapsın gercekten sevrek seyretti miz tek pirgomdi kısmetse olur.

  2. Bizim internet miz yok ama o programa çok seviyoruz biz nasl izleyeceğiz yönetim bi zahmet bunu düşünüyorum ve artık kanal d bizim için bitmiştir.

  3. Lütfen lütfen lütfen lütfen kısmetse olur çok seviyoruz yönetim artık duysun sesmizi bir şey yapıyorsun gerçekten artık kanal d den nefret ediyorum Bizi bu kadar bekletilir artık kanal silmeyei bile düşünüyoruz

  4. Tugce emreye deliler gibi asik iste bu lafa cok guldum 🙂 cunki emre gelmemisden oncede akina deliler gibi asikdi haa bide eski nisanlisi icin eve girmis ve onu gormeyince akina geldiyini acikladi iste bunun samimiyetine nasil inanilirki bide bunu Nura benzetiyorlar pardonda neresi benziyor ya.
    Muratin da ilisgisi olan birine aday gelmesi sadece nasil bi karakterde oldugunu gosterir. Adam gibi adam hic bi zaman ilisgisi olana yan gozle bakamaz bakmamali. Gundemde olabilmek icinde oyle yapmis olabilir kavgaci adaylar kaliyor sessizler gidiyo ya ondan nasil ortaligi karistiriyim diye dusunmus bu karara varmis diye dusunuyorum. Tugce emreni burakib ona yonelse var ya olay olay yani 🙂 🙂 🙂