Menü Aç/Kapat
Kısmetse Olur Gözde Bozacı Kime Geldi Kısmetse Olur 06.01.2017
Kısmetse Olur Gözde Bozacı Kime Geldi

Kısmetse Olur evine 8 ocak pazar akşamı dahil olacak Gözde Bozacı ile ilgili detaylar belli oldu.Daha önce sizlere Gözde Bozacı’nın İşte Benim Stilim’de 2016 sezonun da yarıştığı açıklamıştık. Gelelim Gözde Bozacı’nın Kısmetse Olur evinde kime talip olacağına.


Kısmetse Olur’da Gözde sanki şuana kadar Berker ile ilgileniyor gibi. Ünal ise Gizem ile ilgileniyor. Gizem ise Akın ile ilgileniyor. Diğer taraftan Berker Gözde ile ilgilenebileceğini açıkladı. Gözde ve Berker arasında haftanın sonunda bir yakınlık olacak.
Yani Gözde’nin Kısmetse Olur evine gelmesi ile ortalık resmen ilişki durumu karışık dizisi gibi oldu; ancak hafta sonuna doğru kimin kime talip olduğu kesin olarak belli olacak.

Kısmetse Olur Gözde Bozacı Kimdir?

1990 yılında Bursa’da doğan güzel gelin adayımız Gözde Bozacı 27 yaşınadır. Gözde Boyacı 2016 yılında İşte Benim Stilim’e katıldı. İşte Benim Stilim’de yarışmaya katılmak için jüri karşısına çıkan Gözde BOZACI jüri tarafından tarzı beğenilmesine rağmen İşte Benim Stilim’de yarışma şansı elde edemedi. Bursa’lı olan Gözde Boyacı ailesiyle beraber bir ayakkabıcı imalethanesi işletiyor. Gözde Bozacı ise ünlü olmak istiyor.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

nihan

Adi gozde yasi 29 instagram adresi bilmirem

Cevapla

asi

Bence cok guzel qizdir onunla urasmayin

Cevapla

Anonim

Gokhan detolsun geri gelmesin

Cevapla

Asi

Insallah rabisin mutlu oldu gunu goruruk.yeni gelende tez zamanda giderse iyi olur hic sevmedim cok sayqisiz biri bence adamin sakalindan sana ne senin sacina laf etse hosuna gidermi?cok havali girdi tez zamanda havan soner

Cevapla

zehra

Sana yazıklar olsun gökhan sen nebi çim bir insansın yazıklar olsun gökhan sana

Cevapla

uou

rabis co

Cevapla

jeren

Rabiyani birakipda sibelle olmasi imkansiz kizi cok aglatdi gozyaslar yerde galamaz insalla

Cevapla

Mehran Iran Tehran

Salam insallah her sey Gokhan icin Gozel olacakdie 100% Aminem.

Popüler Haberler