Menü Aç/Kapat
Kısmetse Olur Evine Polisler Geldi Ceyda ve Yapımcı Birbirine Girdi Kısmetse Olur 25.06.2016
Kısmetse Olur Evine Polisler Geldi Ceyda ve Yapımcı Birbirine Girdi

Kısmetse Olur Evinde Ceyda VE Yasemin Tüzemen Kavgası

kısmetse olur ceyda kavgası görüntüler (2)

Kısmetse Olur evinde şok bir kavga yaşandı geçtiğimiz günlerde ikilinin arasında sözlü tartışma yaşandı ve olay geçen günlerde yapılan çekimlerde büyük kavgaya döndü. Ceyda dayak mı yedi ?

Kısmetse Olur evinde yaşanan bu gelişme ile Ceyda Kırıcı evden diskalifiye edildi ve atıldı. Sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Allah Büyüktür diyen gelin adayı böylece eve veda etti. Neden kavga ettiler detayları belli olmazken olayın niye yaşandığı önümüzdeki hafta yeni bölümler ile belli olacak.

kısmetse olur ceyda kavgası görüntüler (1)

Adnan ile bir ilişki yaşayan güzel gelin adayı bu talihsiz olay ile fanlarını üzdü ve evden ayrılıyor. Ceyda’nın yerine yeni bir gelin adayı gelecek mi gelmeyecek mi şuan belli olmazken Kısmetse Olur programı final öncesi bu olay ile dikkatleri üzerine çekti.

Kavganın videosu yayınlanırsa yazımızdan izleyebilirsiniz. Bakalım bu olayda kim haklı çıkacak ?

Kısmetse Olur Ceyda ve Yapımcı Birbirine Girdi Ses Kayıtları Dinle İzle
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Guül

Ceyda senl cook seviyorum

Cevapla

Mine

Ben bir Nur seveni olarak Ceyda’yı çok seviyoum çok naif bir gelin adsyı ve hiç kimseye zarerı yoktur çok üzüldüm doğrusu. Sonunda kızı delirtiler ya.

Popüler Haberler