Kısmetse Olur Esra Kimdir 25 Eylül Yeni Gelen Gelin Adayı

Kısmetse Olur Yeni Gelen Esra YAĞAN kimdir?


1Kısmetse Olur evinden Deniz’in elenmesinden sonra Kısmetse Olur’a Esra adında yeni bir bayan yarışmacı dahil olacak. Şuanda sadece Kısmetse Olur’a Deniz’in yerine Esra isimli bir yarışmacının geleceğini biliyoruz.

Esra Kısmetse Olur evine Gökhan için gelecektir. Bilindiği üzere Gökhan’ın başlamış bir ilişkisi vardır. Ancak Esra hanım hodri meydan demiş ve Gökhan için geldiğini bastıra bastıra söylemiştir. Gökhan ise Esra geldikten sonra utangaç bir tavır takınmıştır.

1.73 cm boyunda olan Esra 56 kg’dır. Oldukça güzel bir yüze ve fiziğe sahip olan Esra ayrıca da dışarıdan üniversite okumaktadır

Peki bu yeni gelen Esra kimdir?

Esra 1990 yılınd İstanbul’da doğmuştur. 26 yaşında olan Esra İstanbul’da yaşamaktadır. Şu an için hiç bir işte çalışmayan Esra Hanım dışarıdan okulunu bitirmeye çalışmaktadır. Esra Kısmetse Olur’a Gökhan için gelmiştir. Esra’dan sonra gelecek erkek yarışmacı ise Kadir’dir

Kısmetse Olur’a 25 eylül günü gelecek Esra karakteri ile ilgili elimizdeki net bilgiler bu kadardır.  Bilindiği üzere Kısmetse Olur’un  yeni sezonunda ilk gelen yarışmacı Nur’un Annesi Leyla olmuştu. İkinci gelen ise Esra olacak. Esra’dan sonra ise Kısmetse Olur’a eski yarışmacılarından bayan Ayça gelecek.

Kısmetse Olur yarışmacısı Esra kaç yaşında

Esra 26 yaşında

Esra Kımsetse Olur’a kimin için geldi?

Esra Gökhan için geldi.

Kısmetse Olur Esra İnstagram adresi için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Kısmetse Olur Esra’nın sevgilisi var mı?

Esra’nın dışarıda bir ilişkisi olup olmadığı bilinmiyor; ancak isntagram da bazı fotoğrafları var.

 

Kısmetse Olur Esra Fotoğrafları Resimleri

Kısmetse Olur’un yeni gelin adayı Esra’nın fotoğrafları kısa süre içinde sayfamıza eklenecektir.

Kısmetse Olur Esra Kimdir 25 Eylül Yeni Gelen Gelin Adayı (5 Yorum)