Kısmetse Olur Didem ile Melis Neden Kavga Etti 13 Mart 2017

3 yorum
396

Kanal D ‘de yayınlanan izdivaç programı Kısmetse Olur yine çok tartışılacak bir kavga olayına sahne oldu. Programın 13 Martta yayınlanan bölümünde gelin adaylarından Melis ile Didem birbirine girdi.

Kısmetse Olur 13 Mart programında Adnan yüzünden çıkan kavga diğer gelin adaylarının araya girmesiyle yatıştırıldı. Kısmetse Olur evine geri dönen gelin adayı Melis Adnan ile 5 aydan beri ilişkilerini sürdüren Didem’e Adnan’ı sana yakıştıramıyorum sözü üzerine kavga yaşandı.

Sohbet esnasında bir anda gerilen Didem ve Melis arasında büyük bir kavga çıkıyor. Melis’in Didem’e “Sen bana öyle bakabilecek bir insan değilsin” demesi üzerine kavgaya başlayan ikiliyi diğer gelin adayları zor da olsa ayırıyor. Adnan ise bu olay üzerine koşarak gelinler evine gidiyor ve Didem ile Melis’i ayırmaya çalışıyor. Didem’in gözyaşlarına dayanamayan Adnan, Melis’ten ağlayarak yardım istiyor ve Didem’le uğraşmamasını istiyor.

Kısmetse Olur Melis ile Didem Kavgası Görüntüleri

 

Related Post

READ  Kısmetse Olur 21 Ekim Gamze Neyi Saklıyor?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Didem ile Melis Neden Kavga Etti 13 Mart 2017 (3 Yorum)

  1. Desenize melis gelir gelmez tartismislar bide kavgada melis varsa o zaman neden de yok cunki melis nedensiz kavga etmeyi cok iyi bilir cunki gereksiz biri didemin azacik akli varsa onu gormezden gelir bide su adnana bak ya gor kimin onunde diz cokub yalvariyor sonra sariliyor yazik ya bi insan kendini bu kucuk dusururmu ya bide arkadas diyor boyle arkadas olmaz

  2. Desenize melis gelir gelmez tartismislar bide kavgada melis varsa o zaman neden de yok cunki melis nedensiz kavga etmeyi cok iyi bilir cunki gereksiz biri didemin azacik akli varsa onu gormezden gelir bide su adnana bak ya gor kimin onunde diz cokub yalvariyor sonra sariliyor yazik ya bi insan kendini bu kucuk dusururmu ya bide arkadas diyor boyle arkadas olmaz