Kısmetse Olur Ceyhun Durdu Kimdir Fotoğrafları Sevgilisi

Kısmetse Olur Ceyhun Durdu

kismetse-olur-17-eylul-ceyhun-elendi

Çok konuşur; ama boş konuşmaz; gülmeyi eğlenmeyi bilen bir kız istiyor; ama en önemlisi annesinin gözüne görmesi. İstanbul beylükdüzü’nde yaşar. Huzur ve güven ister. Genelde minyon tipli kızlardan hoşlanır. Neşeli ve heyecanlıdır. Yengeç burcudur.

Kısmetse Olur’un 2. sezon yarışmacılarını ilk olarak sayfalarımızda tanıtıyoruz. Bilindiği üzere Kısmetse Olur’da geçen sezondan devam eden yarışmacıların yanında bir de bu sezon izleyici karşısına ilk defa çıkacak gelin ve damat adayları olaca. İşte Kısmetse Olur’a ilk defa katılacak o adaylardan ikincisi Ceyhun Durdu.

 Ceyhun Durdu Kimdir?

Kanal D ekranlarında 2 sezondur yayınlanan Kısmetse Olur  programına damat adayı olarak katılan Ceyhun Durdu’nun internet aleminde bir geçmişi yoktur; internet kullanmayı sevmeyen Ceyhun Durdu Kısmetse Olur evine evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak için gelmiştir.

Ceyhun Durdu Kısmetse Olur’un ilk sezonunu takip etmiş ve başvuru yapmıştır. Ceyhun Durdu Kısmetse Olur evine kabul edilmiş ve 5 eylül pazartesi günü kendisine tanıtacaktır.

Ceyhun Durdu ile ilgili bilgiler aldıkça sayfamaıza ekleyeceğiz

Kısmetse Olur Ceyhun Durdu Fotoğrafları Resimleri