Kısmetse Olur Ceyda Evden Neden Atıldı Niye Diskalifiye Oldu

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Neden Yok Niye Diskalifiye Edildi Öğren

kısmetse olur ceyda resimleriKısmetse Olur Şok Gelişme Haber ! Ceyda Kırıcı evden diskalifiye edilerek atıldı artık Ceyda evde olmayacak işte tüm detaylar Ceyda neden programda yok katılmıyor ?

Evin sevilen gelin adaylarından Ceyda Kırıcı geçtiğimiz günlerde programın yapımcılarından Yasemin ile tartışma yaşadığı hatta fiziksel temasla kavga ettikleri bile söylenmişti. Buna göre Nur ve Batuhan ikilinin yanında olduklarını böyle bir şey olmadığını sadece sözlü tartışma olduğunu söylediler.

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Neden Diskalifiye Oldu 

kısmetse olur adnan ceyda resimleri

İkili yine Kısmetse Olur evinde tartıştı ve bu seferki kavga biraz daha ciddi oldu. Ceyda Kırıcı dayanamadı ve Polisi arayarak Yasemin’in ihbar ettiği aldığımız haberler arasında.

Bunun üzerine programın yapımcılarından Yasemin hanım Ceyda Kırıcı’nın evden diskalifiye edilmesini sağladı.

Ceyda Kırıcı İnstagramda paylaştığı bir gönder ile en son cümle olarak ” Allah Büyüktür” dedi.

ksımetse olur ceyda

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Adnan ile yaşadığı ilişki ile binlerce insanın gönlünü kazanmış ve sevilen gelin adaylarından biriydi.

Bu olayda kim haklı kim haksız biz bilmiyoruz fakat Kısmetse Olur evinde farklı şeylerin yaşandığı Türk aile yapısına yakışmayan işlerin olduğu kesin gibi.

[kirmizitext]SİZ DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZIN CEYDA’NIN DİSKALİFİYE EDİLMESİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.[/kirmizitext]kısmetse olur adnan ceyda resimleri

KISMETSE OLUR CEYDA KAVGA DARP VİDEOSU İZLE İFŞA

 

Kısmetse Olur Ceyda Evden Neden Atıldı Niye Diskalifiye Oldu (1 Yorum)