Kısmetse Olur Cansel Eser Neden Evlenmediler Ne Zaman Evlenecekler

Kısmetse Olur Cansel ve Eser Halen Neden Evlenmiyorlar ?

kısmetse olur CANSEL FİNAL3 Temmuz büyük sezon finali çekimleri yapıldı buna göre önceden aldığımız tüyolara ve haberleri yazımızda paylaşıyoruz. Cansel ve ESER West haberleri gelişmeleri;

Aldığımız haberlere göre 1. sezon finalinde büyük finalde birinci olan çift Cansel ve ESer olacak. Buna göre 3 Temmuz yapılan çekimlerde Nur ve Batuhan’dan daha çok sms halk oyu alan CanEs çifti en çok oyu alıp büyük ödüle gidecek.

Kısmetse Olur Cansel Eser Neden Evlenmedi ?

Adayların ailelerin katıldığı 3 TEMMUZ ÇEKİMLERİNDE CANSEL’İN AİLESİ PROGRAMA GELMEYECEK VE BU İLİŞKİYE İZİN VERMEDİKLERİNİ GÖSTERECEKLER.

Bu gelişme ile finalde adaylara evlenip evlenmeyecekleri soruluyor Nur ve Batuhan çifti evlenmeyi kabul etmesine rağmen Cansel ve Eser şuan için evlenmiyorlar. Kısmetse Olur yapımcıları önümüzdeki günlerde Nur ve Batuhan’ın düğünün gerçekleştirecek.

Kısmetse Olur Cansel Eser Ne Zaman Evleniyorlar ?

Aldığımız haberlere güncel durumda net bir gelişme yok ikili bu süreçte ayrılma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir. Bakalım Cansel’in ailesi geri adım atacak mı yoksa Cansel Çördük ailesini göz ardı ederek Eser West ile evlenecek mi ilerleyen günlere göreceğiz. Eğer düğün yapma durumu belli olursa ne zaman olacak tarihi hakkında yazımızdan bilgi verilecektir.

 

[mavitext]KISMETSE OLUR CANSEL ESER AİLELERİNİN TUTUMU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ SİZCE EVLENMELİLER Mİ İZLEYİCİ YORUMLARI EN ALT KISIMDADIR[/mavitext]

Kısmetse Olur Cansel Eser Neden Evlenmediler Ne Zaman Evlenecekler (15 Yorum)

  1. Canes bir-birlerine çok yakışıyorlar yaa çokkk seviyorum canesii keşke evlenseler ben olsam gerkekden seviyorsam ailemi karşıma alırdım

  2. ailelerin onayını almak için beklemeliler ancak onlar birbirine uygun yakuşan bir çift ayrılmazlar umarım.aşk emek ister canes inde bu emeği vereceklerine inanıyorum.saglıkla güzel yarınlara birlikte:))

  3. Bu ne ya cansel hamilemi ? :O yuh ya niye insanlari kandiriyosunuz reytinq ugruna . Yaziklar olsun . Bawkada biwey demiyorum .

  4. Bu program tamamen yalan ve saçmalık toplamışlar başıboş insanları insanları kandırıyorlar.. zaten bu programda yalan. Ahlaksizliginda bu kadarı nikah falan yok cansel hanım hamile ben ülkemizde bunların gibi insanlar olduğu için utanıyorum aileleri nasıl izin vermiş onuda anlamadım.. Oradaki hiç kimse evlenmez yalan üstüne yalan

  5. Aile çok önemlidir. ..izinsiz evlilik ve mutsuzluk. …zaten anlaşamiyorlar evlilik doğru değil kesinlikle yürümez

  6. Bence evlensinler cunki cansel hamile . Canes ayrilmamalilar bence nurla eser hazalla batu canselle emre olmaliydi