Kısmetse Olur Cansel Eser Kına Gecesi Videosu İzle Kınada Neler Yaşandı

Kısmetse Olur Cansel Eser Kına Gecesi Videosu Nerede Yapıldı Neler Yaşandı

kısmetse olur cansel eser kına gecesi resimleri (3)Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur 6 7 8 9 10 11 12 Haziran 36. Haftası ile ekrana geliyor. Bu haftanın yaşananları arasında en önemli gelişme evin gelin adaylarında Cansel ve damat adaylarından Eser West’in kına kutlaması gecesi oldu.

Fanları günleridir CanEs çiftinin kına yüzük haberini bekliyordu ve sezon finali öncesi bu gelişme ile çift evlilik yolu üzerinde önemli bir adım attı.İşte Kınanın detayları şöyle;

Cansel Eser Kına Gecesi Yaşananlar Nerede Yapıldı Kim Düzenledi?

Çiftin kınası Kısmetse Olur evinde yapıldı kınayı bir organizasyon şirketi düzenledi. Kınaya aileler dahil olmadı bütün gelin ve damat adayları kınaya geldi ve çok renkli görüntüler yaşandı. AYRICA CanEs fanlarından iki kişi konuk olarak kınaya geldi.

Çok güzel konsepte yapılan kınada Cansel’in giydiği kaftan çok beğenildi Cansel ailesi katılmadığı için çok üzgün davrandı. Ayrıca Kınada De davul gibi müzik aletleri ile renkli görüntüler yaşandı Cansel gözyaşlarına boğuldu. Kına gecesi videosuna ulaştığımızda yazımızda yer alacaktır.

Kısmetse Olur CANSEL eser Kına Gecesi Videosu Şarkıları Müzikleri

 

Kısmetse Olur Cansel Eser Kına Gecesi Videosu İzle Kınada Neler Yaşandı (1 Yorum)

  1. ya sizlere ne desem bilmem can es kına gecesi diyip bnumu koydunuz yaıklar olsun sizşere size 1 kuruşum geçmişse haram zıkkkım olsun inşallah bi yerinizden çıkar sahtekarlar