Kısmetse Olur Aycan Murat Dilek Batuhan Geri Dönecek Mi ?

Kısmetse Olur Elenen Aycan Murat Dilek ve Batuhan Terzi Tekrar Eve Dönecek Mi Geri Gelecek Mi ?

kısmetse olur adayları resimleri (1)

Kısmetse Olur evinden 8 Mayıs pazar ve 15 Mayıs pazar 32. haftanın finalinde elenecek isimlerden Aycan Dilek v Batuhan Terzi ve Murat’ın geri eve dönmeleri mümkün mü ? Tekrar eve dahil olacaklar mı ? Eve ne zaman konuk gelecek ?

Kısmetse Olur evinde son haftalarda ikili elemeye geçildi ve her hafta iki kişi evden elenerek veda ediyor. Kısmetse Olur Mayıs ayının sonlarına doğru gong sesini çalacak ve artık finale gidecek.

Bu son haftalarda eski kadrosunu toplamaya çalışan yapımcılar Ceyda Nur ve Erdem’i eve getirdiler. Bu kısa vadede finale az bir vakit kalmış iken gelin adaylarından Aycan ve Dilek Demircan’ın eve geri gelmesi ve damat adaylarından Batuhan Terzi ve Murat’ın eve tekrar gelmesi çok düşük bir ihtimal.

Zaten elenen adaylar evde iyi bir ilişki yakalayamamış ve gitmesi istenilen isimler olmuşlardı.

Mayıs Ayı final öncesi en çok sevilen adaylar eve gelecek…

[mavitext]SİZ KİMİN EVE GİRMESİNİ İSTİYORSUNUZ[/mavitext]

Kısmetse Olur Aycan Murat Dilek Batuhan Geri Dönecek Mi ? (4 Yorum)

  1. Ali gelsin ve batuhan terzi elenmesin en durust olan o erkeklerde yani eger o elenirse haksızlık olur…

  2. Cansu dönsün onu çok beğeniyordum. Nur ve Cansu çok güzel arkadaştılar. Cansu Tankut’a daha çok yakışıyordu. Dani biraz kaba duruyor Tankut’un yanında. Dilek ve Murat dönmesin ve Aycan’da değişik bir kişilik daha fazla kalsaydı iyi olurdu.

  3. Aycan gelsin değişik bir karekter ve gideceği için biraz üzüldüm. Murat gelmesin onu hiç sevmiyorum. Dilek’te çok yapmacık ve sahte geliyor zaten tipide hoş değil biraz hayat kadınına benziyor. Batuhan terzi daha bir şey diyemiyorum.