Kısmetse Olur Arif Kimdir Kim İçin Geliyor Resimleri Boyu Yaşı Kilosu Hayatı

Kısmetse Olur’da neden 9 damat adayı var?

kismetse-olur-arif-fotograflari Arif Can 1991 yılında Yeşil Bursa’da doğdu ve 25 yaşında. İşletmecilik yapan Arif Demir Doğrama ve Metal işleri ile ilgili işletme sahibi. Oldukça mert bir karakter olan Arif bey gelir gelmezde bu özelliğini sergiledi.kismetse-olur-2-ekim-yeni-gelen-damat-adayi

Zira daha önce Gökhan ile tanıma yoluna giden Rabia için geldiğini hem kızlar evinde hem erkekler evinde açıkladı.  Gökhan ise önce Arif’i tebrik etti sonra da  açıkça tehdit etti. Evin diğer erkekleri de Arif’i sıkıntılı bir süreç için uyardı ve başka gelin adayları ile ilgilenmesini istedi

Kısmetse Olur Arif Kim İçin Geldi?

kismetse-olur-arif-rabia-icin-geldi-resimleri

Kısmetse Olur Arif Fotoğrafları

kismetse-olur-arif-resimleri

Kısmetse Olur evine 9. erkek aday geliyor. Kanal D ekranlarında bir türlü beklediği reytingleri alamayan Kısmetse Olur programında bazı değişikliklere gitme kararı aldı. Kısmetse Olur’un en çok bayanlar tarafından izlendiğini bilen Kanal D evde ki erkek sayısını arttırmaya karar verdi. Bu nedenle de artık Kısmetse Olur evinde 9 erkek 8 bayan olacak. Peki bu ne zaman olacak?

Bilindiği üzere Tolga gece kulübünde bir bayan ile öpüşürken çıkan görüntülerinin ardından Tolga’yı Kısmetse Olur evinden atmıştı. Kısmetse Olur evinde daha önce Suat Bey’e hakaret etmesi fiziksel olarak temas etmesi nedeniyle zaten çift uyarı alan Tolga böylelikle bir efsane olarak Kısmetse Olur evinden diskalefiye edilmiş oldu.

Tolga’nın evden gitmesi tabi ki Gamze’yi üzdü. Zira Gamze Tolga için 2 uyarı birden almış ve ona aşık olduğunu açıklamıştı. Gamze ise Tolga’dan sonra yeni aşklara kucak açmış oldu.

Kısmetse Olur Yeni Gelen Arif Kimdir?

Kısmetse Olur’da Tolga’nın yerine 2 damat adayı girecek. Kısmetse Olur’a gelecek ilk damat adayı ise Arif olacak. 

Kısmetse Olur’da Arif Kim için geldi?

Kısmetse Olur’a geldiği için çok heyecanlı olduğunu ve aklında bir ismin olduğunu ancak bu konuda da kararsız olduğunu açıklayan Arif erkekler tarafında merak uyandırdı. Zira erkekler az çok kızları sahiplenmişti. Acaba Arif Adnan’a rakip olarak mı geldi sorusu da  insanın aklına gelmiyor değil.

Kısmetse Olur Arif Kaç Yaşında ne iş yapıyor?

Kısmetse Olur’a yeni gelen Arif ile ilgili bilgiler sayfamızın üst kısmındadır.

Kısmetse Olur Arif Kimdir Kim İçin Geliyor Resimleri Boyu Yaşı Kilosu Hayatı (2 Yorum)