Kısmetse Olur Ali Serhat Doğru Kimdir Kim İçin Eve Geldi ?

Kısmetse Olur Ali Serhat Doğru Kimdir Kim İçin GELDİ ?

1

Kısmetse Olur 22 Mayıs eve giren aday Ali Serhat Doğru oldu. Yeni damat adayı renkli kişiliği ile hemen dikkatleri üzerine çekti. Daha önce açıkladığımız 2 isim malesef yanlış çıktı kaynağımızın hatasından dolayı bu haftalık sizlere doğru bilgi veremediğimiz için özür dileriz.

Kısmetse Olur Ali Serhat Doğru Kimdir Bilgileri Resimleri Kaç Yaşında

Ali Serhat Doğru annesinin talebi üzerine Nur Erkoç için eve giren 22 Mayıs yeni damat adayı oldu. 24 yaşında ki genç isim halen öğrenci ve Siyaset Bilimlerini okumakta. Memleketi Nereli sorusunun cevabı ise Giresun olan Ali bakalım Nur’dan nasıl bir tepki alacak ?

Emre Ulubeyli’nin mahalle arkadaşı çıkan Ali Serhat Erdem ile ciddi tartışmalara girebilir. Ali Nur Erkoç evlenecek mi ?

[pembetext]SİZCE ALİ İLE NUR MU YOKSA NUR İLE ERDEM Mİ DAHA ÇOK YAKIŞIYOR[/pembetext]

Kısmetse Olur Ali Serhat Doğru Kimdir Kim İçin Eve Geldi ? (2 Yorum)

  1. Bence yeni aday Ali iyi birisi. Özel Nur için gelmiş ve direk onun için gelmesi pozitif. Erdem’in zaten dışarda sevgilisi vardır ve Nur’a bir şey hissetmiyor bence ve sırf eve girip kalmak için Nur’u kulanıyor.Birde Melis’len tabiki ilişkisinin olmasıda negatiftir olmaz. Nur hiç birini seçmesin. Zaten Nur’un kalbi halen bir başkasından