Kısmetse Olur Adnan ve Didem Ayrıldı? ADDİD Neden Ayrıldı?

Burak 07 Ağu 2017 Haberler  0

Güncelleme: Adnan Kızıltaş Sen İste Yeter isimli programa yorumcu olarak katılıyor ve programdan para alıyor. Sosyal medya da Sen İste Yeter programına katılmak için Adnan Kızıltaş’ın Didem Delen’den ayrılığı iddia edilmekteydi. Sen İste Yeter  programına Hande Ataizi’nin de katkısı ile Didem telefon ile bağlandı ve Adnan ile neden ayrıldıklarını açıkladı.

Adnan 2 aydır ben Didem’i ayrılığa hazırlıyordum dese de Didem bunu hiç fark etmediğini eğer farketseydi bu kadar acı çekmeyeceğini dile getirdi. Adnan ise Didem’in fanlarını kışkırtarak kendi üzerine gönderdiğini ve çok kötü yorumlar aldığını sözlerine ekledi.

Kısmetse Olur’un final yapmasından sonra ilişkilerine tek sadık kalan çift Adnan ve Didem çiftiydi. Hatta evleneceklerini de dile getiren Adnan ve Didem sonunda ayrıldığını basın ile paylaştı. Didem Delen yaptığı canlı yayın ile Adnan Kızıltaş’tan ayrıldığını duyurdu. Adnan Kızıltaş ise paylaştığı fotoğrafta hayat devam ediyor dedi.

Daha önce Adnan ve Didem defalarca ayrılmış ve programın devamında tekrar bir araya gelmişlerdi. Zira bir çok mecra da Adnan ve Didem’in aşkına televizyon aşkı olarak dillendirilmekteydi; ancak Adnan’ın ilişkisine ve aşkına güvenmiştim. Tabi ki Kısmetse Olur bitince bu aşkın uzun ömürlü olmayacağını ve evliliğe gitse bile çok devam etmeyeceğini bende fark etmiştim. Zira Adnan artık genç kızların sevgilisi. Bu popüleritesini kullanmak isteyecek ve Didem’e sadık kalmayacaktır; aynı şeyler Didem için de geçerli.

Diğer taraftan daha Didem’den ayrılalı 2 gün olan Adnan hemen kendisini bir televizyon programına attı bile. Her ne kadar Sen İste Yeter isimli programa yorumcu olarak katılmış olsa bile bu ayrılıktan sonra barışma programına çıkması Adnan’ın yeniden popüler olmak için bir hamle yapacağı düşüncesini akıllara getirdi. 

AdDid neden ayrıldı?

Tatilden döndü döneli İstanbul’a gitmeyen Adnan Kızıltaş Didem kendisini Ankara’ya görmeye gittiğinde orada ayrılık kararını açıkladı. Düşünsenize o kız yabancı olduğu o şehirden ne halde ayrıldı yanında kimse yokken en değerlisini bıraktı orada… İki gündür Didem Adnan’a dön, çok özlüyorum diye mesajlar atarken Adnan’dan tık yoktu. Adnan Bey MCRye yanına gidenlere hep üzgün pozları kesmiş, artık Ankara’da işimin başındayım demiş ve bu sabah istanbuldaymış. Didem’i arayanlar Didem’in şok olduğunu söylediler.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kısmetse Olur Adnan ve Didem Ayrıldı? ADDİD Neden Ayrıldı?” üzerine 12 yorum

 1. aliya❤zain dedi ki:

  offf yaaa coook uzuldumm inwallah yine bariwirlar sizi cook seviyorum❤

 2. Anonim dedi ki:

  Buprogramlarin hepsi sahte ekran kirliligi rutuk hepsini kaldirir inşallah

 3. bahar dedi ki:

  Ben zaten ordakilerin hiç birinin yani kısmetse olurun çifteline inanmıyorum hepsi yapmacık geliyordu zaten

 4. Bahar dedi ki:

  Çok üzgünüm !

 5. YK dedi ki:

  Adnan populerliyin pewinde olan birisiydi zaten.Ceydaylada iliwkisi olarken oyleydi Didemlede oyle.

 6. Anonim dedi ki:

  ben şahsen bu ayrılık haberini görünce geceleri uyuyamıyorum…ben uyuyamıyorsam didomm ne haldedir Allah bilir..ama şuna inanıyorumki gün gelecek didonun karşısına çok yakışıklı adam gibi adam çıkacak ve evlenip mutlu son olacak inşallah
  didommm aşkımmm

 7. azeri ayka dedi ki:

  Aynenya krndilerni ekranlarda gormeynce bawka bi Yola baw vurdular cok ama cok sacma dimi ya.o proqramda evlilik kuran Nur batuhan oldu ne guzel dimi bebekleri de oldu Aselhan.onlar gibi olmaya calsdilar ama ne yazik ki sonuc pf

 8. azeri kizi dedi ki:

  Adnanda didemde salak ya artist onlar

 9. Anonim dedi ki:

  Bence iyi olmus ama hepsi birer birer farkli programlara katiliyor cok sacma

 10. Anonim dedi ki:

  Ben biliyordum zaten son zamanlarda hic inandirici degillerdi

  1. ayaz dedi ki:

   Aynen oyle

 11. ayka azeri dedi ki:

  Aaaa Yaa ofya kimse bi wey yazmamiw bende girib okuyub neler yazmw dye gorum yazcaktim oysa ki ilk ben yazdim. ya inanmyorum boyle wey naisl oluryaa onlar evlenecekti ofya bi fkri olan olursa yazsin nolurya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.