Kısmetse Olur 9 Mayıs Pazartesi Fragmanı Nur ve Onur Geliyor

Kısmetse Olur 9 Mayıs Pazartesi 172. Bölüm Fragmanı Tanıtım Videosu İzle

kısmetse olur 172. bölüm fotoları (2)

Kısmetse Olur 32. yeni haftasına 9 Mayıs pazartesi merhaba diyor. Bu hafta Nur’un dönmesi ile Nur’un fanları artık programı izlemeye başladı ve evlenmeler ve aşklar daha da heyecanlanıyor. Peki 9 Mayısda Neler Olacak Yaşanacak Tüyoları Nedir ?

9 Mayıs da eve tekrar dönen gelin adayı Nur Erkoç ve eve ilk defa yeni gelen Damat adayı Onur dikkatleri üzerine çekecek. Onur kim için geldiğini açıklamaz iken aklında bir aday olmadığını söylüyor. Bakalım Onur kırmızı odaya kimi çağıracak ? Konuklar kİm olacak ?

Bu hafta ayrılık haberlerinin olacağını sizlere bildirmiştik. Daha fazla tüyo ve haberler için Kısmetse Olur sayfamıza bakabilirsiniz.

Fragman videosu yayınlandığında haberimizden izleyebilirsiniz.

Kısmetse Olur 9 Mayıs Pazartesi Fragmanı İzle Youtube

READ  Kısmetse Olur 9-15 Mayıs Haftası Neler Olacak Tüyoları

Kısmetse Olur 9 Mayıs Pazartesi Fragmanı Nur ve Onur Geliyor (5 Yorum)

  1. Nur bugün geri geliyorsun ve güçlü durmalısın çünkü o güç sende vardır ve kendini hiç yanlız hissetme çünkü arkanda bir ordu sevenin vardır ve seni hep koruyacaklardır bunu unutma muhteşem insan, hoş geldin ve Mutlu ol.

  2. Nur mükemmel insan geri geliyorsun cesur durmalısın ve kendini hiç kimseye ezdirme çünkü sen çok güçlü bir kadınsın ve arkanda seni seven ve destekleyen büyük bir kitle vardır ve kendini hiç yanliz hissetme güzel kadın❤️

  3. Bence semih nur sevuiyor çok sevindim nur geri geliyor nursem nur seni ama çok seviyorum semih de seviyorum❤❤❤

  4. Bence semih nur seviyor çok sevindim nur geri geliyor nursem nur seni ama çok seviyorum semih de seviyorum❤❤❤