Kısmetse Olur 7 Haziran Salı Fragmanı Ayça Eve Konuk Oluyor

Kısmetse Olur 7 Haziran Fragmanı Özeti Videosu İzle

kısmetse olur 7 haziran ayça foto

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı her ne kadar seveni çok olsa da ahlaki durumlar yüzünden programa tepkili insanlar da çoğalıyor. Özellikle gençler için yanlış örnekler teşkil ettiği belirtilen program tüm şikayetlere rağmen devam ediyor.

Kısmetse Olur 7 Haziran Neler Olacak Tüyoları Haberleri Ayça Ne Zaman Konuk Olacak Gelecek ?

Kısmetse Olur evinde bu hafta geçen hafta elene isimlerden Ayça Ekin Beğen konuk olacak. Hangi gün geleceği net belli olmayan Ayça’nın Salı günü eve gelmesi ihtimaller arasında. Ayça eve geliyor ve eşyalarını alıp gidiyor. Programda Nur ve Batuhan ile çok ciddi kavga eden Ayça Emre Atik ile evleneceğini dile getiriyor.

Nur ve Batuhan ile tartışmasının sebebi heralde Nur ve Batuhan’ın yakınlaşması olarak görebiliriz. Keza Nur Ayça ile eskiden çok iyi arkadaş idi şimdi eski arkadaşının sevgilisi ile yakınlık yaşıyor bu durumda Ayça’yı oldukça üzmüş gibi. Fragman videosu 6 Haziran Pazartesi yazımızda olacak.

Kısmetse Olur 7 Haziran Fragmanı Videosu 196. Bölüm

Kısmetse Olur 7 Haziran Salı Fragmanı Ayça Eve Konuk Oluyor (3 Yorum)

  1. Ayca o kadar dedi batuyla nurun hislerini ve aycayla beraberken batu nSil bir insan yaaa nuru batuyu ve mehtabi melisi gonderin yoksa sikayet edicem o programi valla cok sinirleniyorum hele nurun bu son yaptigina cok sinirlendim