Kısmetse Olur 5 Haziran Kim Elendi Kim Geldi – Eleme Olacak Mı ?

Kısmetse Olur 5 Haziran Finalde Kim Elenecek Kim Gelecek Eleme Olacak Mı Olmayacak Mı ?

kısmetse olur yeni bölüm fotoları (1)

Kısmetse Olur 5 Haziran 35. Haftanın Finalinde yeni adaylar gelecek mi ? gong sesi çalacak mı yoksa sezon finali mi çekilecek ?

Git gide heyecanın katlandığı Kısmetse Olur evinde sezon finali yaklaşıyor. Buna göre Ramazan Ayında deva edecek mi etmeyecek mi soruları akıllara geliyor.

Kısmetse Olur En Son Kim lendi Kim Geldi ?

Evden elene ve gelen isimleri 1 hafta öncesinden sızan bilgilerle açıklıyoruz buna göre eve veda eden gelin ve damat adayı 29 Mayıs da Ayça Ekin Beğen ve Semih Kurtulmuş oldu. Yeni gelen adayların bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kısmetse Olur 5 Haziran Kim Elenecek Kimin Yerine Kim Gelecek ?

[pembebuton]ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Şuan kim eleniyor kim beliyor bilgileri belli değil fakat yazımızda yer vereceğiz. Fakat o hafta eleme olma ihtimali çok düşük aldığımız son tüyolara göre 29 Mayıs’dan sonra gong sesi 35. hafta da çalabilir. Zaten bu sesten sonra eve gelen ve evden elenen gelin ve damat adayı olamayacak.

İZLEYİCİ YORUMLARI EN ALT KISIMDADIR…

READ  Kısmetse Olur 30 Mayıs 5 Haziran Neler Olacak Tüyoları 35. Hafta

Kısmetse Olur 5 Haziran Kim Elendi Kim Geldi – Eleme Olacak Mı ? (12 Yorum)

  1. Adnan Ceyda lutfen barisin.Ados Ceydos sizi cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkseviyom.Turgut murgut bos seydi.

  2. Ya mehtap neden elenmedi o orda kaldıkça evlilik filan olmıycak emre hazal eser cansel dani tankut erdem nur ali ilişkinize sahip çıkın sizi seviyorum ceydam senide seviyorum

  3. insanları aşağıladığı halde bide diyorki gitmek istiyorum gödersenize herhalde mehtap ve melis size çok para kazandırıyorlar ama doğru insanların yeri yok mesala murat bey gibi adam gibi adam olanlar ben dsaha izlemem irendim bu progamdan künkü bugun tamamen kızdım mehtap niye gitmedi

  4. biz aylardır sizi izledik boşunaymıydı işinize geleni gönnderiyorsunuz işinize gelmeyeni göndermiyorsunuz o kadar akaret ettiyi halde

  5. insanları nasılda kandırıyorsunuz yazıklar olsun reytink bukadarmı önemli bu şeref haysiyet nerede kaldı