Kısmetse Olur 30 Mayıs Fragmanı Ercan Nur’a Talip Oldu

Kısmetse Olur 30 Mayıs 188. Bölüm Fragmanı Videosu İzle

kısmetse olur özle fotolar (3)

Kısmetse Olur evinde 35. Haftanın startı 30 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile veriliyor. AÇIKLADIĞIMIZ GİBİ 29 MAYIS ELENEN İSİMLER Ayça ve Semih olmuştu. Semih’in yerine gelen yeni damat daha doğrusu eski damat adayı Ercan Çiftçi oldu. Ercan Nur’a talip olacak. Nur Erkoç için eve giren Ercan bakalım Nur ile tanıma yoluna girecek mi. Nur’a artık 3 talip oldu Ali Serhat, Ercan ve Erdem.

Bakalım Nur Erkoç hangisi ile yola devam edecek. Kısmetse Olur 30 Mayısda kim konuk olacak, neler yaşanacak olacak tüyoları ve senaryoları yazımızda oluyor. Fragman tanıtımı 29 mayıs günü yazımıza ekliyoruz.

[pembetext]SİZCE NUR KİMİ SEÇECEK ERDEM Mİ ALİ Mİ ERCAN MI İZLEYİCİ TAHMİN YORUMLARI EN ALT KISIMDADIR[/pembetext]

Kısmetse Olur 30 Mayıs Fragmanı İzle

Kısmetse Olur 30 Mayıs Fragmanı Ercan Nur’a Talip Oldu (12 Yorum)

  1. Nur Batu’uyu seçer bence çünkü ikisi arasında sevgi hep vardı ve sevgileri belki bir bakış, bir özel dokunuş ve bir özel hareket ve gülüş aşka dönüşür ve Nur’da mutlu olmayı hakketmiş ve inşallah aşık olur ona aşık olmak ve mutlu olmak çok yakışır. Bakalım göreceğiz bu hafta.

  2. Nur batuhan ne alaka sendemi melis gibi sin hiç yakıştin mi batuhanla ne alaka bizce erdem olmalı nurla batuhan aslaaaaaa olmazsınız

  3. istiklal madalyali ilce ineboludan sevgilerle nur sen hala neyi bekliyorsun erdemle cok yakisiyorsunuz