Kısmetse Olur 30 Haziran Fragmanı Kral Kraliçe Seçimi

Kısmetse Olur 30 Haziran 216. Bölüm Fragmanı Videosu

kısmetse olurKısmetse Olur 30 Haziran Perşembe 216. Yeni bölümü le Kanal D ekranlarında gelecek bakalım kimler kral kraliçe oluyor ?

Haftanın her günü ekrana gelen Kısmetse Olur Perşembe günleri yaptığı seçiler ile gelin adaylarından bir kraliçe ve damatlardan ise bir kral seçimi yapıyor.

Bu hafta 30 HAZİRAN yapılan oylama ile kim kral kraliçe oldu sorusunun cevabı  şuan belli değil bakalım bu hafta seçim olacak mı ?

İzleyenlerin çoğu Ceyda ile Adnan’ı özlediklerini ve ikilinin kral ve kraliçe olmasını isterken Ceyda evde yaşadıklarından sonra zor günler geçiriyor. Evden diskalifiye olan aday veda ettiği söylenenler arasında.

Bakalım hala oylamanın sürdüğü programda sezon finaline giderken bu gelişmeler hem programın kalitesini düşürdü hem de izleyenleri üzdü. 30 Haziran fragmanı yayınlandığında yazımızdan izleyebilirsiniz.

 

[saritext]SİZCE BU HAFTA KİM KRAL KRALİÇE SEÇİLMELİ[/saritext]

Kısmetse Olur 30 Haziran Fragmanı Videosu İzle 216. Bölüm

Kısmetse Olur 30 Haziran Fragmanı Kral Kraliçe Seçimi (4 Yorum)

  1. Kraliçrlik en çok Nur’a yakıştı fskat ben sırf Hazsk gıcık olsun diye Emre ve Dani diyorum çünkü Batu ve Hsnde seçildiğinde Hazsk Nur’ kendisini kötü hissetsin diye Hazal bir sürü şaf ve fesatlık etti be Nur o anda kendini nasıl hissettiğini Hazal’ında hissetmesini istediğim için Dani ve Emre olsun bu hafta diyorum. Geri zekalı aptal Hazal!!!!

  2. Ben Nur ve Semih’i kral ve kraliçe olmasını çok isterdim. Çünkü onların Nursem aşkını yaşamaması için ellerinden geleni yaptılar ve biz izleyiciye sanki bu aşk hiç yaşanmamış gibi bir algı vermek istiyorlar ama biz Nursem aşkını hiç unutmadık. Nursem efsane aşk ve Bağdat şarkısı Nursem aşkının şarkısı çünkü bu aşkı anlatıyor. ❤️❤️