Kısmetse Olur 29 Haziran Fragmanı 4 Eski Aday Konuk Geliyor

Kısmetse Olur 29 Haziran Çarşamba Fragmanı Videosu İzle 215. Bölüm

kısmetse olur 29 haziran foto (1)Kısmetse Olur 40. haftada yeni bölümler ile heyecan git gide katlanıyor buna göre 29 Haziran 215. Bölümde kim konuk olarak gelecek kimler kavga edecek yaşananlar yazımızda :

Aldığımız tüyolara göre Kısmetse Olur evinde 29 Haziran günü 4 eski gelin ve damat adayı konuk geliyor buna göre eski gelinlerden Duygu Aycan ve Demet ve eski damatlardan Murat eve konuk olarak yapımcılar tarafından davet edildi ve bu dörtlü eve girecek.

Finale yaklaşırken oylama devam ediyor ve en çok sevilen çift seçilecek. Murat evde Mehtap ile bir şeyler yaşamaya çalışmış fakat elenmişti bakalım eve gelen dörtlü neler konuşacak kimlerle tartışacak. 29 Haziran fragmanı videosu paylaşıldığında yazımızdan izleyebilirsiniz.

Konu hakkındaki yorumlar sayfamızın en alt kısımındadır. Siz hangi çifte oy gönderdiniz nedenleri ile görüşlerinizi bekliyoruz

Kısmetse Olur 29 Haziran Fragmanı 215. Bölüm

Kısmetse Olur 29 Haziran Fragmanı 4 Eski Aday Konuk Geliyor (2 Yorum)

  1. Desteklediğim çift için NUR YADA BATU istiyoruz Hanımefendiligiyle gönlümüzü izleyici olarak kazandılar onlar için izliyoruz lütfen hak ettiler Birinciliği lütfen dikkate alırmışsınız.

  2. Bir genc kizi bu kadar dusurdunuz haksiz yere kanal deye helal olsun basini dik tut ceyda biz senin yanindayiz