Kısmetse Olur 28 Haziran Fragmanı – Salı Semih Eve Konuk Geliyor

Kısmetse Olur 28 Haziran Fragmanı Videosu İzle  214. Bölüm Özeti Tanıtımı Kim Konuk Olacak

kısmetse olur 28 haziran fotoKısmetse Olur yeni ölümleri ile 40. haftada ekrana gelmeye deva ediyor buna göre Salı günü Kanal D ekranlarında olacak programın fragmanı ve tüyoları yazımızda yer alıyor;

Kısmetse Olur 28 Haziran evin eski damatlarından Semih Kurtulmuş eve misafir olarak gelecek. Semih ne zaman konuk gelecek sorusu bu konu ile yanıtını buluyor.

Bildiğiniz gibi Nur Erkoç ile efsane aşk yaşayan damat adayı bakalım eve girince Nur ve Batuhan’ın ilişkisi hakkına neler söyleyecek ? Semih eve geri mi döndü yoksa misafir mi sorusunun cevabı belirttiğimiz gibi Misafir olacak arkadaşlar.

Kısmetse Olur önceden yaşanan gelişmelerini sizlere bildirmeye devam edeceğiz fragman videou yayınlandığında yazımızda yer alacak.

Kısmetse Olur 28 Haziran Salı Fragmanı 214. Bölüm

Kısmetse Olur 28 Haziran Fragmanı – Salı Semih Eve Konuk Geliyor (7 Yorum)

  1. bence nursem tekrar olmalı nur bat olmamalı nur evden giderken semihle bir aşk doğdu nur batuyu sevmiyo içindeki hayla semih diyiyo tabii hazzal emre birinciler hazlı hiç ev miyom emere ve hazal kıskançlar nurru çok kıkandılar acaba olye ne oldu çok merak ediyom ben 9 yaşimdayım

  2. Bence Semih ve Nur ayrılmamalıydılar ve ben halen onların aşkına inanıyorum ve içimde bir umut vardır ve belki ikinci 2. Sezonda olur. Nursem beniç için halen favori çift ve onların aşkı eğer insanlar yıkmaya çalışmasadı final birincisi olurdu. Merak ediyorum Nur Semih’in ona verdiği o anlamlı kolyeyi ne yaptı. Semih o kolyeyi verirken’ben yanlız sana yöneldim ve yaniz seninle olacağım demişti’ ve Nur proğramda elendiğinde ona geri vermişti. Uuuuuuf neden Nursem devam etmedi. Nursem efsane aşk ve Bağdat şarkısı en çok onların aşkına yakışıyor.