Kısmetse Olur 26 Mayıs Perşembe Fragmanı Nur Karasız 186. Bölüm

Kısmetse Olur 26 Mayıs Perşembe Fragmanı Videosu Youtube

kısmetse olur 26 mayıs resimler (2)

 

Sevilen evlenme programında 34. haftanın çekimleri bitti. Aldığımız haftanın tüyolarını neler olacak yaşanacak kim konuk olacak haberlerini sitemiz her gün paylaşıyor. Buna göre 26 Mayıs Perşembe günü ekrana gelecek Kısmetse Olur 186. Bölümüyle Kanal D ekranlarında.

Bu hafta Ali’nin gelmesi ile Nur Erdem ilişkisi ihtimali azaldı. Nur hala kararını tam olarak vermedi. Cansel ve Eser, Hazal ve Emre çiftleri iyi gidiyor. Seyirci Nur ve Erdem’in evlenmesini istiyor ki haftasonu oylamada gelin adaylarından Nur damat adaylarından Erdem birinci olacak.

Bu hafta Nur’un annesi renkli görüntülere sahne oldu. Mehtap ve Adnan yine büyük bir tartışmaya girecek. Fragman Videosu 25 Mayıs Çarşamba yazımızda olacak.

[kirmizitext]Kısmetse Olur 26 Mayıs Fragman Özet Video İzle[/kirmizitext]

READ  Kısmetse Olur 26 Mayıs Perşembe Kral Kraliçe Kim Olacak ?

Kısmetse Olur 26 Mayıs Perşembe Fragmanı Nur Karasız 186. Bölüm (9 Yorum)

  1. Bence Nur sadace Semih’i sevdi ve hep onu sevecek ne yazıki. Bende hep Semih Nur’dan ayrılsada Nur’u içten içe sevdiğini sanıyordum ama yanılmişım. Semih kendini Melis”e oyuncak seçti yazık!!!!

  2. Semih nur olmazsa hiç kimse olmaz demişti program yöneticileri melisin ayrıcalığı babasının zengin olması mı seyircinin yorumunu gözönünde alın lutfen

  3. SAÇMALAMAYIN.NUR NE ERDEMLE HİÇ YAKIŞMIYOR. BENCE NUR SEMİHLE ÇOK YAKIŞIYOR.ASLINDA UMUR YİĞİT VANLI DA YAKIŞIKLI

  4. nur erdemle olmalısın o seni çooooooooook seviyor ali evde kalmak için seni kullanacak seni çoooooooooook seviyoruz nur arkandayız inşallah erdemi seçersin

  5. Nur ne Erdem ve nede Ali’yie yönelme çünkü ben ikisinde sana yakıştırmıyorum. Umut adında bir aday sana gelecekti keşke o gelse çok karizmatik . Belkide yinede gelir ve onu seçmelisin güzel oturdu.