Kısmetse Olur 26 Haziran Galası Finali (Hande Yener Geliyor)

Kısmetse Olur 26 Haziran 38. Haftanın Finali

kısmetse olur hande yenerKısmetse Olur 26 Haziran eleme olacak mı olmayacak mı yeni aday var mı yok mu sorularının cevabı bildiğiniz gibi eleme olmayacak. Buna göre evden ayrılan isim ve gelen yeni gelin ve damat adayı yer alamayacak.

Kısmetse Olur 26 Haziran Neler Olacak Finalde Yaşananlar

Kısmetse Olur 26 Haziran Pazar akşamı 38. Haftanın finali ile ekrana geliyor. Kısmetse Olur Yapımcıları eleme olmadığı için adaylara sürpriz bir program ve konsept ile gala gecesi düzenleyecek.

Buna göre bu veda gecesinde eve konuk olarak gelecek ünlü popçu Hande Yener olacak eğlenceli şarkıları ile doyasıya dakikalar yaşanacak.

Gala derken program tabi bu hafta bitmeyecek 3 Temmuz Kısmetse Olur sezon finalini çekmesi bekleniyor. Bakalım 3 Temmuzda neler olacak final bölümü zaten Kıbrıs’ta canlı yayınla çekilecek.

İzleyenler Hande Yener ile çiftleri hiç bu kadar renkli görmeyecek. Özellikle NurBat ve CanEs çiftleri farkını gösterecek.

SİZCE FİNALDE HANGİ ÇİFT BİRİNCİ OLUR  ?

Kısmetse Olur 26 Haziran Hande Yener Gala Videosu İzle

READ  Kısmetse Olur 26 Haziran Kim Elenecek Kim Gelecek Yeni Adaylar

Kısmetse Olur 26 Haziran Galası Finali (Hande Yener Geliyor) (10 Yorum)

  1. Yazık o kıza yarışmadan sonra evlendireceklermiş ne deyim allah yardımcısı olsun numarım mutlu olur nur…batuhanla.ama batuhan kızın kanına girdi resmen…onu desteklemiyorum.asla

  2. Tabııkı nur❤️batu bırıncı olmalı onlar gerçekten bırbırlerını sevıyorlar sonuna kadar Nur’umuzu bırıncılıgı hakedıyor. Insallah Mutlu olarak o evde çıkar Mutlu olmasını cok ıstıyoruz Nur’umuzun ınsallah aradığı mutluluğu bulmuşsundur bahtın acık yolun acık olsun Ceylan gözlum

  3. melek kızım sana aynen katılıyorum nur u gerçekten çok seviyorum o tertemiz kalpli bir insan herkesi kendi gibi zannedip hep söylediklerine inanıyor .ben batuhanın taa başından beri samimiyetine inanmıyorum tam bir sahtekar.nurbat diyenler bunu nasıl göremiyorlar anlamış değilim.güzeller güzeli nur uma bol şanslar sonuna kadar nur nur nur ama batuhan değil. bu arada söyliyeyim benim de kızımın adı melek.melek kızım sanada mutluluklar dilerim.

  4. Bence sçmlıyorsunuz nur.un.hayatını mahfediyorsunuz batuyu seçerek bu adam kız aldatmada 1 numarara Nura yazık olacak O bizim pırensesimiz İyisini hak ediyor.evlense her gece bir kadınla olur nura yazık ya siz gerçekten batuyu destekliyormusunuz.Nur birinci olsun istiyorum ama batu asla istemem

  5. Bırakın allahaşkına hiç birbirlerine yakışıyorlarmı biraz tarafsız gözlemleyin farkı anlayacaksınız.Nur’un bir kere ağzı yanmış yine de hata üstüne hata yapıyor adam onu iki günde aldattı aldatılmaya doyamıyor herhalde

    • Nur aldatılmaya doyamamış baktıki ağladıkça prim yapıyor semih karakterli biri olan batuyu seçti