Kısmetse Olur 25 Haziran Smsde Kimler Birinci Olacak

Kısmetse Olur 25 Haziran Halk Oylaması Sonucu Belli Oldu Mu ?

kısmetse olur 25 haziran resimler (2)

Sevilen evlenme programı Kısmetse Olur 38. haftanın finalinden önce 25 Haziran Cumartesi günü sms oylaması yapacak mı birinciler kimler oldu belli oldu mu ?

Her hafta Cumartesi günü halk oylaması yapan Kısmetse Olur programı 18 Haziran birinci olan gelin ve damat adayı belli olduktan sonra 25 haziran kimler birinci oldu merak konusu oldu.

En Son Kim Birinci Oldu ?

18 Haziran yapılan oylama ile en çok oyu alan Gelin adayı Nur Erkoç ve en çok oyu alan Damat adayı ise Batuhan Cimili olmuştu ikili ilişkileri ile birincilik koltuğuna oturmuştu.

kısmetse olur 25 haziran resimler (1)

Kısmetse Olur 25 Haziran Kimler Birinci Olacak Oylama Var Mı Yok Mu ?

Şuan olarak herhangi bir bilgiye ulaşamadık fakat ulaşır ulaşmaz her hafta olduğu gibi günler öncesinden sizlere bildireceğiz Yeni bölüm çekimleri başlayınca tüyolarımızı vereceğiz. Bize göre 20 26 Haziran haftası Kısmetse Olur olur evinde gong sesi çalma ihtimali yüksek gibi duruyor ve eğer oylama olursa NurBat tekrar birinci olacak gibi görünüyor. Gerçek sonucu sizlerle paylaşacağız.

READ  Kısmetse Olur 25 Haziran Fragmanı NurBat Yine Birinci Oldu

Kısmetse Olur 25 Haziran Smsde Kimler Birinci Olacak (10 Yorum)

  1. Semih hiç gelmesin ve yazılana göre 2. Sezonda girecekmiş proğrama hiç sevinmedim. Zaten 2. Sezona sevmediğim adaylar gelecekmiş ve bende bu sezondan sonra eğer Nur’a 2. Sezonda yoksa izlemem çünkü onsuz kısmetse olur’un tadı yoktur. Zaten bu tür proğramlara bakmazdım ve desadüfen bakmıştım ve o gün Nur ilk aday deldiği gündü ve ben ona bayıldım o kadar doğal ve insanları kendisine çeken bir çekim güçü varki o günden sora seyretmeye başladım.