Kısmetse Olur 24 Mayıs Salı Fragmanı Nur’un Annesi Geldi 184. Bölüm

Kısmetse Olur 24 Mayıs Salı Fragmanı Tanıtımı Videosu İzle Youtube

kısmetse olur 24 mayıs

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izlenebilen Kısmetse Olur 34. Haftanın tüyolarıne neler yaşanacak haberlerine ve gelişmelerine yer veriyoruz. Bu hafta eve kim konuk olacak gelecek ?

24 Mayıs Salı günü 183. Bölümde veya 25 Mayıs Çarşamba günü Nur’un annesi eve konuk olarak geliyor. Nur Erkoç’un annesi evde Melis ile tartışmalara yaşayacak daha doğrusu Melis’i iyi bir haşlayacak.Yiğit Umur’un eve gelmesi ile Erdem arasında çıkan tartışmalar ortamı geriyor. Bakalım Nur Erdem’le mi yoksa Yiğit ile mi evlenecek ?

Nur’un annesi kızının kimle evlenmesi istediğini programda belki söyleyebilir ? Fragman videosu 23 Mayıs Pazartesi günü yazımızda olacak.

kısmetse olur 24 mayıs resimleri

[saritext]Sitemiz günler öncesi evde neler olacak tüyolarını ve elenecek isimleri açıklamaya devam ediyor sizde yorumlarınız ile destek olabilirsiniz. [/saritext]

Sizce Cansel Hamile Mi Değil Mi ?

Kısmetse Olur 24 Mayıs Salı Fragmanı İzle

Kısmetse Olur 24 Mayıs Salı Fragmanı Nur’un Annesi Geldi 184. Bölüm (3 Yorum)

  1. Nur gayet güzel kendini savunuyor Anede Annelik iç güdüsüyle görevini yapıyor nuriyi bir kız iyi yetişmiş

  2. Hiç sevinmedim Nur’un annesi gelecekmiş bu hafta ve hep annesi geldiğinde Nur için olumsuz oluyor. Umarım bu defa biraz dsha iyi kendisini dile getirir. Ortamı çok germez. Gerçi kızını koruyor iyi bir taraftan sahipsiz olmadığını belirtiyor. Nur Bolşans güzel insan hep arkandayız