Menü Aç/Kapat
Kısmetse Olur 24 Haziran Fragmanı Batuhan Hande Ödülde Kısmetse Olur 21.06.2016
Kısmetse Olur 24 Haziran Fragmanı Batuhan Hande Ödülde

Kısmetse Olur 24 Haziran 211. Bölüm Fragmanı Videosu

kısmetse olur 24 haziran cuma fotoKısmetse Olur Bu hafta Cuma günü yeni bölümü ile ekrana geliyor 38. haftada ödülü alan yarışmacılar ödül için dışarı çıkıyor.

Kısmetse Olur 24 Haziranda aldığımız tüyolara göre kral ve kraliçe olan Hande ve Batuhan program tarafından verilen ödüle gidecek.

Yeni bölümde yaşananlar oldukça şaşırtacak. Yer yer Melis’in farklı davranışları evde gerilimi artırıyor yarın Hazal’ın doğum günü kutlanacak. Bu yüzden birinci olan Nur ve Batuhan çifti ödül yemeğine gitmedi.

Bu hafta eleme yaşanmayacak hafta sonu Hande Yener eve konuk gelecek. Bakalım Kısmetse Olur 24 Haziranda daha neler yaşanacak ? fragman videosu çıktığında yazımıza ekleyeceğiz.

Kısmetse Olurda Nur Cansel Cansu ve partnerleri tatile gittiler

[saritext]SİZCE EVİN EN SAMİMİ ÇİFTİ HANGİSİ İZLEYİCİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ[/saritext]

Kısmetse Olur 24 Haziran Cuma Fragmanı İzle 211. Bölüm 

FRAGMAN GÜNCELLENİYOR…
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

canes

canes canes canes

Cevapla

nur bahar

tabiki de canes ve nurbat ama malesef birinci olacak cift hazem hak etmeyen cift kazanıyor enn samimi olmayan cift kazanıyor hazem iki yüzlü insanlar kazanıyor şeytan lar

Cevapla

Emine

Nur u coook seviyorum
ama Batuhana inanmıyorum
İnşallah nur u üzmesin
Canesi cok seviyorum

Cevapla

cok koyu nur fani

nur batuyla olmaz erdem yakisiyor cok guzelsin insallah 2 sezon olmazsin melisden nefret ediyorum burnunu yaptirsin iyyy cook cirkin.. Adnan sana etek cook yakisiyor kanki sana yakisir cunki Kadinsi hawan waar mehtap sende cok cirkinsin yuz estetik yaptir melisden borc al cunki kendisi zengin yaaaa.haha. hazalcim sende.dudak yaptir ordek Agziyla dolasma yyyý senin icin programi izleyesim yokk yyý

Cevapla

Anonim

En samimi çift gerçek nur batu onlar hakediyor melis mehtap defolub gitsinler bukadR terbiyesiLik olmaz onların yüzlerini gördükmü televiziyonu kapatıyoruz

Cevapla

Emine

Nurbat ve Canes❤️❤️❤️❤️

Popüler Haberler