Kısmetse Olur 24 Eylül Kim Elenecek? Deniz Bozkurt

Kısmetse Olur 24 Eylül Kim Elendi?

deniz-kismetse-olur-elendiKanal D ekranlarının en sevilen izdivaç programları arasında yer alan ve diğer kanallar tarafından da bol bol taklit edilmeye çalışılan Kısmetse Olur evinden sizlere haberler getirdik. Kısmetse olur da ikinci hafta başlamadan biz sizlere 3. hafta sonucunda kimin eleneceğini sizlere açıklıyoruz.

Kısmetse Olur evinde 3. haftanın finalinde ilk elenecek isim Deniz Bozkurt olacak. Deniz Bozkurt bugün itibari ile çekimlerin bitmesinin ardından Kısmetse Olur evinden ayrıldı. Deniz Bozkurt Kısmetse Olur evinde 24 eylül cumartesi günü akşam yayınlanacak bölümde ayrılmış olacak.deniz-kismetse-olur

Kısmetse Olur evinde Ceyhun ile görüşen ve olumlu devem eden bir süreç yaşayan Deniz; Ceyhun ile ilişkisini sonlandırmıştı. Sonrasında ise Şahin Deniz’e olan ilgisini itiraf etti. Şahin için tabi ki bu ayrılık tabi ki zor olacak.

Kısmetse Olur evine Deniz Bozkurt’un yerine gelecek isim de belli oldu. Deniz Bozkurt’un evden ayrılması ile eve geçen sezonun favori yarışmacılarından Melis Buse BETYAKAN gelecek.kismetse-olur-sahin

Melis daha önce bir film şirketi ile Ismetse Olur adında bir film çektiler.

Deniz Kısmetse Olur’a geri dönecek mi?

Şuanda bu yönde elimize gelen bir tüyo yok; ancak burası Kısmetse Olur. Şahin çağırırsa neden olmasın

Kısmetse Olur 24 Eylül Kim Elenecek? Deniz Bozkurt (7 Yorum)

  1. rAYtingler düşük ya.kavga gürültü lazım..Leyla adlı kavgacı da gelmiş memlekekete hayırlsı olsun!!!

  2. Hani Adnan diskalifiye olmustu.24 eylulde Adnan birinci oldu diyorsunuz hangisi dogru ne kadar inandiricisiniz acaba.