Kısmetse Olur 24 Eylül Haftanın Birincisi Kim Oldu ? Adnan ve Hazal

Kısmetse Olur 24 Eylül Haftanın Birincisi Tüyosu?

kismetse-olur-adnanKısmetse Olur’dan ilk bilgileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Kısmetse Olur evinden çıkan Deniz Bozkurt’tan gele bilgiler şöyle. Kısmetse Olur’un 23 eylül cumartesi akşamı yayınlanacak haftanın finali bölümünde elenen isim Deniz Bozkurt olacak. Kısmetse Olur’da 24 eylül akşamı birinci olacak ikili ise Adnan ve Hazal olacak.

Adnan ve Hazal haftanın birincileri olarak 5.000 TL ödülünde sahibi olacaklar. Hazal Babalık daha önce eski sevgilisi ile uzun bir birliktelik yaşadığını ve eski sevgilisinin kendini aldattığını söylemişti. Son gelen tüyolar arasında ise Hazal Babalık’ın eski sevgilisinin sosyal medya fenomeni ve Karadenizli Türkücü Serkan Aydın olduğu iddia edildi.

Kısmetse Olur’da 17 eylül cumartesi günü 2. haftanın birincileri ve ödülün sahibi ise Semih ve Rabia olmuştu.kismetse-olur-hazal-haftanin-birincisi

Kısmetse Olur haftanın finali ile 24 Eylül cumartesi 23:00 da Kanal D ekranlarında

Kısmetse Olur 24 Eylül Haftanın Birincisi Kim Oldu ? Adnan ve Hazal (18 Yorum)

  1. Yaaaa kerdeşim Ben iranliyim ve ad anda diyer tarafdan iranli oldugu için Ben çok seviyorum ve didemi adnanin gelini olarak ilan ediyorum

  2. Merheba Ben bir iranli vatandaşi olarak ki adnan abininde diyer tarafi iranli,Ben onu çok seviyorum ve sizlerin aksina!didemi adnanjigima çok yakiştriorum.adnan didem tam iranli adnan için.sevgiler

  3. Ya şu ruh hastası Melis niye geri geliyor anlamadım. Eski suratları görmek istemiyoruz. Saçma Melis deli ve delinin bu proğramda ne işi olurki Bakırköy hastanesimi ?

  4. Ne kadar yalan haber Adnan elenecek diyorsunuz sonrada birinci oldu deniyor yerine Serhan gelecekmiş o Fatmayla nişan yapmıştı hani iyice saçmaladılar reyting alamayınca böyle spekilisasyonlar çıkarıp insanları tv başına çekecekler

  5. 22 eylülde adnan diskalifiye olmayacak kesin yalan hem diskalifiye olacak diyorsunuz hem de 24 eylül haftanın birincisi olacak diyorsunuz.kesin diskalifiye olayı yalan aykut yüzünden adnan diskalifiye olmayacak.

  6. 22 eylülde adnan diskalifiye olmayacak mıydı şimdide 24 eylülde adnanın adı yazıyor. bence adnan elenmiycek yalan haber. eğer elenicek olsa onun adı geçer miydi ama buda iyi haber nasılsa adnan elenmiycek çok sevindim. adnan aykuta saldırmıştı. bu kadar sakin bir insan aykuta saldıracak olmasına şaşırtıcı gerçekten.

    • aynen ya. Deniz niye eleniyor melis gelmesin. eger o gelirse hazalla semihin birlikte oldugunu ögrenicek ve ayırmaya çalışacak. semih onu sevmiyor anlasın artık sanki kendini birşey zannediyor kendi kendine gelin güvey oluyor.hazalı üzmeye hakkı yok.hazla melis gibi kavgacı kendini düşünen ve şuan tanıma yollarına giren bazı çiftleri ayırmaya ya çalışır. erdem de zor dayandı melisle çıkarken.