Kısmetse Olur 23 Haziran Fragmanı Kral Kraliçe Kim Oldu

Kısmetse Olur 23 Haziran Perşembe 210. Bölüm Fragmanı Videosu İzle

kısmetse olur 23 haziran fotoSevilen evlilik programında 38. hafta yeni bölümler ekrana gelmeye devam ediyor buna göre Kısmetse Olur 23 Haziran fragmanı neler yaşanacak olacak tüyoları yazımızda yer alacak.

Kısmetse Olur 23 Haziranda kral ve kraliçe seçimi yapılacak. Peki kim oluyor sorusunun cevabı ise Batuhan Cimili ve Hande Öztaşkın seçilecek. Kral Batuhan olurken kraliçe Hande seçiliyor bu an göre ikiliye çok sürpriz hediyeler gelebilir.

Geçen hafta Adnan ve Nur yunus balıkları ile yüzmüşlerdi ve çok renkli görüntüler yaşanmıştı. Bu hafta ise bakalım ikiliye hangi ödül verilecek ödüller ne olacak ? Fragman videosu yayınlandığınd yazımıza ekliyoruz. Bu hafta çiftlerin geneli sıkıntısız gidiyor.

 

[saritext]SİZCE EVİN EN ÇOK YAKIŞAN ÇİFTİ HANGİSİ 2. SEZONDA KISMETSE OLUR PROGRAMINI İZLEYECEK MİSİNİZ İZLEYİCİ YORUMLARI EN ALT KISIMDADIR[/saritext]

Kısmetse Olur 23 Haziran Fragmanı Youtube

Kısmetse Olur 23 Haziran Fragmanı Kral Kraliçe Kim Oldu (12 Yorum)

  1. Allañ hatiri ücin Nur boti birinji olsun Nuriñ remezan ayi haki iyilmesin biz daşar yurt yaşayjilari olarak Türk halkiniñ yakişijak gelin adayi Nur Erkocdir biz bu puragrami Nur için izledik Nuri diñe Türk halki sevmedi yurt daşinda yaşayjisi olarakda sevdik Nur diydiki bir kic ay soñra unutujas asla Nuruñ kalbimizde yeri kalijan Nur sizi cok sevyorum janm

  2. Ben T ürkmenistandan Nuri sewyorum mhtap melisden nefret edyorum ekranda Nuri görinje mutli olyorin melis mehtapi görinje siñirlerim bozulya kino dizilerdede i köti var ama melis mehtap kadar dil.

  3. Batu çok iyi biri ama.Çok çapkın.Nur çok üzülecek ve hep yanlış kişiyi seçiyor.Erdem gibi naif ve kibar biri varken.Nur ve Erdem inşallah evlenir.

  4. ben turkmenistandan izliyorum. nuru destekliyorum.insallah 2sezon olur yoksa izlemices Melo gitsin burnunu yaptirsin nefret ediyorum cok cirkinsin meto sende yuzuni yaptir parayida melisden all arkadas cook zengin Yaa.hahaha hazal sende dudak yaptir ordek agziyla dolasma cok cirkinsin Adnan sende etek giyy Kanka yakisir cunki Kadinsi hawan waar..

  5. Bu batuyu önce ayça sonra nur yakıştırdılar. ..bakalım sonra kime? Kızlar kime atlayacağını şaşırdı?o onun eski sevgilisine o onun eski dostuna ayıp be. .çoluk çocuğa kötü…ÖRNEK

    • sanane. melis kotu ornek deil mehtap deil nurmu kotu ornek uzgunim size katilmiyorum.. nur cok guzel kalbi war Emin ol Bundan ornek alsinlar arkadaslar lutfen Allah askina beni cok sinurlendiryorsun anonim .nurbat ask seni seviyoorum nur insallah 2sezon olursun

  6. Eğerki Nur 2. Sezonda yoksa izlemem ve heke hele Melis ve Semih dengesizleri bir ilişki yaşarlarsa asla izlemem çok yorucu onların dengesiz ve kovalamaca oyunları ekranda çok itici ve yorucu.

  7. Benim favorim Nur’dur ve umarım onu 2. Sezonda yine olur yoksa Kısmetse Olur’un tadı olmaz. Melis 2. Sezonda olmasın çünkü Melis çok çirkin , itici ve insanı ekrsn başında çok yoran ruh hastası bir karekter. 2. Sezonu Melis’siz izlemek istiyoruz bıktık onun o çirkin suratını görmekten yeter artık gitsin!!!!!!

  8. kismetse olur cok guzel bor proqram benim ensevdiyim gelin adayi Nur ben onu cok seviyorum.Damat adayi ise Batuhan.Ben NurBatunu cok seviyorum ve destekliyorum.Insallah hic ayrilmazlar. Ben bu proqrami Azerbaycandan izliyorum.Sevmediyim gelin adayi ise Melisdir.