Kısmetse Olur 22 Mayıs Kim Elenecek Kim Gelecek Tüyoları (Pazar)

Kısmetse Olur 22 Mayıs Pazar Kim Elenecek Yerine Kim Gelecek ?

kısmetse olur 22 mayıs fotoları (3)

Kısmetse Olur finale doğru giderken program tüm heyecanı ile devam ediyor. Her hafta bir kişinin elendiği ve bir kişinini geldiği programda 22 Mayıs Pazar günü haftanın finalinde eve gelecek aday merak konusu oldu.

Nur Erkoç Eve Geri Döndü ?

Sevilen gelin adayı Nur Erkoç evden 10 Nisan tarihin de elendi. Tekrar eve dönen aday 8 Mayıs Pazar günü eve dahil oldu. Nur’un tekrar Semih ile bir ilişki yaşaması bekleniyor.

En Son Kim Eledi Kim Geldi ?

Kısmetse Olur evinden en son elenen iki yarışmacı Murat ve Dilek oldu. Dilek’in yerine Nur Erkoç eve dahil oldu. Murat’ın yerine gelen damat aday bilgilerine Kısmetse Olur sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

15-22 Mayıs Kim Gelecek Elenecek ?

Kısmetse Olur evine 15 mayıs gelecek Gelin ve Damat adayları şuan net belli değil fakat Kanal D’nin Nur gibi Ceyda Kırıcı‘yı getirmesi dönen haberler arasında. [kirmizitext]Aynı şekilde Erdem Dalfidan da programa katılacak dedikoduları dönüyor[/kirmizitext]. [mavitext]Mayıs ayının son günleri kesin olarak Gong sesi çalıyor ve Kısmetse Olur Sezon Finali çekilerine başlıyor.[/mavitext]

Sonuçlar net bir şekilde belli olur olmaz yazımıza ekleyeceğiz.Haftalar öncesinden tüyoları almak istiyorsanız sizleri sitemize bekleriz..

Kısmetse Olur Yeni Bölüm Fragmanları ve Tüyoları Sızan Bilgileri Sitemizde.

[pembetext]22 MAYIS ONUR ELENECEK[/pembetext]

ALİ SERHAT DOĞRU GELDİ

kısmetse olur ali serhat doğru fotoğrafları (1)

[pembebuton]YENİ GELEN YİĞİT KİMDİR İÇİN TIKLAYINIZ[/pembebuton]

22 MAYIS EMRE ATİK AYÇA İÇİN EVE GİRECEK

Ceyda Erdem Geri Dönecek Mi ? Yorumlarınızı Bekliyoruz

Kısmetse Olur 22 Mayıs Kim Elenecek Kim Gelecek Tüyoları (Pazar) (20 Yorum)

  1. Ben sadece kizlardan hazala gicik oluyorum emre ya su kizda ne bulduysan bence aycayla daha cok yakisiyorsunuzzzzzzzzzzz

  2. ayça gitsin oynuyor emre gelmesin ayça gitsin oevden oynuyor bunasıl program ayça mehtap gitsinler

  3. Melis eššek yuzlu koca cadi burunlu yine basladinmi Nurumla ugrashmaya cadiiii. Yemezler
    Nuru kiskaniyorsun resmen yapma Nur gibi asla ve asla olmazsin igrenc bir kizsin sen

  4. İnsallah Melis bu hafta elenir. Küstah ve şımarık bir aday şu ruh hastası Melis gitsin bizi ekran başında bıktırdı artık. Yapım lütfen bu yorumu cıddıye alınız. Teşekkürler

  5. Ceyda güzellik tek gelin adayımız eve dönsün bize yeter.Ceydanın herkararını destekliyoruz.

  6. Nur güzel yürekli harika adayımız umarım yazdıkları gibi geri gelir ve bambaşka olur. Kendi Hakkı’nı arar ve tabiki Nur’u onun o güzel karekteri ve kişiliğiysen sevdik ama artık hakını aramanın zamanıdır çünkü ona ait olan aşkını geri versinler diğer adaylara verdikleri hakkları ve şansları oda yaşamaya hakkı vardır. İnsan eşitliğini görmek iştiyoruz insanlar arasında ayırım yapılmamalıdır eğer proğram imajını iyi göstermekle istiyorsa.

  7. Nurrrr dönsun gerisi yalan umrumda degil semihle yakisiyorlar izlemeyi birakmistim yine izlerim nut nut icin