Kısmetse Olur 22 Mayıs Fragmanı Onur Elenir 33. Haftanın Finali

Kısmetse Olur 22 Mayıs 33. Haftanın Finalinde Kim Elenecek Onur’un yerine kim gelecek ?

kısmetse olur instagram fotoları (3)

Kanal D ekranlarında 33. haftanın finali ile 22 Mayıs pazar günü ekrana gelecek Kısmetse Olur evlenme programında evden giden ve eve giren gelin ve damat adayı merak konusu oldu.

Aldığımız haberlere göre 22 Mayısda Neler Olacak Tüyolarını ve bilgilerini sizler için hazırladık. Bu hafta evden sadece bir kişi elenecek gelin ve damat adaylarından sadece bir kişi eve veda eden elenen yarışmacı olacak.Buna göre elenecek aday damatlar evinden Onur oldu. Kısa süreli bir serüven yaşayan Onur Tezel evde istediği ilişkiyi bulamadan kızlar evi tarafından isimi en çok yazılan aday oldu.

Batuhan Cimili ile kavgası ile gündeme oturan Onur’un yerine kim gelecek dahil olacak yeni aday kimdir resimleri bilgileri Kısmetse Olur sayfamızdan paylaşılacaktır.fragman paylaşıldığında yazımızdan videosunu izleyebilirsiniz.

[pembebuton]YENİ ADAY KİMDİR BİLGİLERİ İÇİN Tıklayınız[/pembebuton]

Kısmetse Olur 22  Mayıs Final Fragmanı İzle Youtube

Kısmetse Olur 22 Mayıs Fragmanı Onur Elenir 33. Haftanın Finali (6 Yorum)

  1. Ayça kadar dengesiz birini gormedim şipşak herkese aşık oluyo batuhanla bitmesi iyi oldu gitsin dışarda evlensin yasasin askini ekranlara oynama bari batu nurla birlkkte ol cok yakksihorsunuz aycada patlasin