Kısmetse Olur 21 Mayıs Cumartesi SMS Birincileri Belli Oldu (Doğru Bilgi)

Kısmetse Olur 21 Mayıs Halk Oylaması Sms Birincisi Gelin ve Damat Adayı Kim Olacak ? Çeki Kim Kazandı ?

ksımetse olur daniela

Kısmetse Olur Evinde sms birincileri kim oldu bilgisini ve tüyolarını yine sizlere 8 gün öncesinden sızan bilgileri veriyoruz. Buna göre 21 Mayıs Cumartesi ekrana gelecek 33. Haftanın halk oylaması bölümünde damat adaylarında Tankut Denker ve gelin adaylarından Daniela Grajdeanu oldu.

Uzun zaman sonra Tankut birinciliği kazandı. Seyirci bu oylama sonucu ile Dani Tankut ilişkisinin iyi bir şekilde devam etmesini istediler. TanDan bu sms oylaması ile 22 Mayıs elenmekten kurtulacak ve arkadaşlarını korumaya alacak. Bakalım ÇEKİ Kazanacak bu bilgiye Kısmetse Olur sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Geçen hafta evde Tankut’un görüntülerinin verilmesi ile ikili arasında sıskıntılar çıkmıştı. Bu haberle TanDan çifti daha iyi yerlere gelecek gibi.

[kirmizitext]SİZCE TANDAN BİRİNCİLİĞİ HAK ETTİ Mİ YORUMLAR EN ALT KISIMDADIR[/kirmizitext]

Kısmetse Olur 21 Mayıs Cumartesi SMS Birincileri Belli Oldu (Doğru Bilgi) (5 Yorum)

  1. Mehtab gitsin artık lűtfen Ayçada gitsin iksinden de nefret ediyorum hic kacırmadan izledigim programdan mehtap ve Ayça yűzűn bakmiyorum artık

  2. Ya lütfen biri bana doğu bir şekilde anlatsın nura giden oylar nerde bizi niye enayi yerine koyuyorlar hani oylarımız nerde biz desteklediğimiz kişi nur niye birinci olmuyor

  3. Daniyi hiç sevmem zaten olmasaymış keşke. Başka biri olsa iyi olur aslında. Dani herkesin hayatını maffediyor yapmadıgı kötülük kalmiyor. Özellikle canselin hayatını maffediyor. Sürekli cansel hakkında yorum yapıyor, mesela şu şunu böyle yaptı ıyy sinirden yolacam kızı. A pardon kız dedim ama lafın gelişi o. Keşke haftanın finalinde birinci olmasaymış,olmasaydı keşke. Uff çok sıkıcı kız.

  4. Bilmem hiç bir fikrim yoktur. Emre ve Hazal kazanacağına Tankut ve Dani kazansın onlar daha hakketmişler bence.