Kısmetse Olur 2017 2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi? (3. Sezon)

Kısmetse Olur 27 mayıs cumartesi  günü 2. sezonun finalini yaparak ekranlara veda edecek; Kısmetse Olur’da bu hafta çekim olmadı zaten bir hafta Khk’dan sonra yayınlanmadığı için set 2 hafta öndeydi; haftaya ise final çekimleri olacak. Bu hafta internette yayınlanan Kısmetse Olur ne yazık ki beklenen zıplamayı yapamadı.

Kısmetse Olur  televizyonda yayınlandığında internet sitesinde tekrarını ortalama 350.000 kişi izliyordu; şimdi ise Kısmetse Olur sadece internetten yayınlanıyor ve ortalama 700.000 bin kişi tarafından izleniyor. Bu rakamlar ne yazık ki Kanal D’nin veya Production House’nin istediği beklediği rakamların çok altında. Bu nedenle de Kısmetse Olur yeni sezonda kesin olarak devam etmeme ve bu sezon final yapma kararı aldı; en azından kulislerde konuşulanlar bu şekilde.

Kısmetse Olur ile ilgili kulislere çok ilginç bir iddia daha atıldı ki Kısmetse Olur’un finalinin bile çekilmeyeceği bir hafta daha çekimlerin yapılacağı sonrasında final olmadan ekranlara veda edeceği böylelikle büyük ödül olan evin ve düğünün kimseye verilmeyerek masrafların azaltılacağı yönünde.

Şahsen ben bu kadar cimri bir yapım şirketinden böyle bir kararı da beklerim ancan Production House böyle bir hainlik yaparsa finali bekleyen 1 milyon insana ayıp etmiş olur. Bence final çekilecek; hatta düğün bile yapılacak.

 

dizibilgi google play

Kısmetse Olur 2017 2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi? (3. Sezon) (8 Yorum)

 1. Canlarim onlar hep pislik ayca benim arkadasim ve bana soyle dedi ben aykut ile evlenecegim dugunumdede hayir diyicem belki dedi

 2. BU PROGRAM COK TERBİYESİZ BİR PROGREM YAHU İNANMİYORUN HER TARAFTAN BİR KAHPE CİKİP BURAYA GELİYOR OPUSMEK DESEN BURDA SEVİSMEK DESEN BURDA

 3. KISMETSE OLUR aslında farklı ve ilginç bir evlilik programı!
  Yapım ekibinin yaşananları se
  naryolastırması, düzmece şahıs
  lara aday rolü vermesi,gerçeklik ve doğallıktan çok uzak olması, kendi kurallarını yapboz tahta
  sına çevirmesi,rating alayım derken agressifligi ön planda tutan anlamsız tutumu nedeniyle her şeyi berbat etti…
  Ilk sezon çok keyifli ve samimiy
  di,zevkle izliyorduk.
  Izleyicilerin beklentisi sadece DOĞRUDÜZGÜN adaylarla GERÇEKLİK üzerine oturtulmuş ciddi ve samimi bir program…
  3.sezon bunlar dikkate alınarak
  yayınlanmalı!!! VAZGEÇMEYİN…

 4. kısmetse olur son buluyormuş.vallahi hiç üzülmedim zaten melis birinci oluyorsa anladım ki bizim gönderdiğimiz bütün oylar boşa gidiyor.tuğçe gibi bir kız varken melisin,haftaya da farimanın birinci olması çok acaip.zaten bu gibi şeylerden dolayı yapımcılar herkesin güvenini kaybetti bu kafayla daha da kaybedecekler.