Kısmetse Olur 2016 Final Fragmanı Videosu İzle Neler Olacak ?

Kısmetse Olur Haziran Ayı Final Fragmanı Videosu İzle

kısmetse olur 2016 final fotoları (3)

Kısmetse Olur sene boyunca en özel tüyolar ile sizlere elenen ve gelen isimleri 1 hafta öncesi duyurduk ve yeni bölümlerde yaşanan kavgaları ayrılıkları sizlere önceden haber vermeye çalıştık. Dizibilgi.tv olarak Kısmetse Olur final tüyoları ve fragmanı sayfamızda olacak.

Finalde Kimler Evlenecek ?

Mayıs aylarının sonunda Gong sesi çalıyor ve program final sürecine giriyor. Sesin çalması ile evde o an hangi damat ve gelin adayı varsa Finale kadar evde kalacak ve birinci olmak için yarışacak. Finalde evlenmek isteyen çiftler çok güzel bir organizasyon ile evlenecek.

Kısmetse Olur yapımcıları çiftlere çok güzel hediyeler ile rüya gibi bir düğün yapacak.Final fragman videosu da yazımızda olacak.

Bazı dedikodulara göre program Hazal ve Emre çiftini birinci yapmak için uğraşıyor deniliyor fakat ne kadar doğrudur bilinmez. Sms halk oylaması ile 1. sezon birinci olan çift seçilecek bakalım kim olacak ?

[pembetext]Kısmetse Olur Finalde Hazal Emre, Cansel Eser ve bir ihtimal Nur ve Semih’in Aybat barışırsa onların da evlenmesi bekleniyor. Siz Finalde hangi çiftlerin evlenmesi bekliyorsunuz Yorumlarınızı bekliyoruz[/pembetext]

Kısmetse Olur 2016 Final Fragmanı Tanıtım Videosu İzle

fragman şuan yayınlanmamıştır.

Kısmetse Olur 2016 Final Fragmanı Videosu İzle Neler Olacak ? (3 Yorum)

  1. Lutfen Nur kismetse olur evine donsun.Ben Semih ve NurEvlensinler istiyorum.Lutfen yorumlarinizi onlara verin.