Kısmetse Olur 20 Haziran Fragmanı Yeni Damat Adayı

Kısmetse Olur 20 Haziran Pazartesi Fragmanı 207. Bölüm

kısmetse olur 20 haziran fotoKanal D ekranlarının sevilen evlenme programı final haftasına giriyor. Artık bitmesi yakın olan Kısmetse Olur 1. sezonu geride bırakacak. 20 Haziran Pazartesi ekrana gelecek yeni bölümde neler olacak yaşanacak tüyoları sitemizde.

Dün bildiğiniz gibi damatlar evinden elenen isim Turgay oldu. Turgay’ın yerine gelen aday ise programa dahil olmadı.

Gelmesi geciken aday ise Dani’nin sevgilisi Tankut olacak. Tankut eve ne zaman gelecek sorusunun cevabı ise aldığımız haberlerde yanlışlık yoksa yarın yani 21 Haziran olacak.

Kısmetse Olur son haftanın en yeni çifti olan Nur ve Batuhan da oldukça güzel bir hafta geçirecek. Cansel ve Eser de aynı şekilde ara ara tartışmalar yaşansa da iyi bir hafta geçiriyor.

Önümüzdeki günlerde TanDan’ın kına yapması bekleniyor.20 Haziran fragmanı yayınlandığında yazımıza ekleyeceğiz.

KONUYA DAİR İZLEYİCİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Kısmetse Olur 20 Haziran Fragmanı Videosu

 

READ  Kısmetse Olur 19 Nisan 155. Bölüm Tanıtım Fragmanı Videosu İzle

Kısmetse Olur 20 Haziran Fragmanı Yeni Damat Adayı (3 Yorum)

  1. herseyiyle tabiki nur bizlerin sevgisini kazanan guzel kalpli kizimiz nefret kazanan melis adnan mehtap artik cikin yeter sadece bedua aliyorsunuz igrencsiniz oyun bile olsa bukadarina pes

    • Sana katılıyorum . Oyun bile olsa insan kendini bu halle sokmaz. Dişarda nasıl dolaşıyorlar. Özelliklen Adnan çok bozdu. Mahalle kadını gibi dedikodu yapıyor sadece örgüsü eksik.

  2. Ben nurbatciyim orada iki cifti begeniyorum nurbat ve canes sizleri cok seviyorum sizi o evde kiskaniyorlar ozellikle melis ve adnan siz iki cifti cok seviyoruz opuyorum NUR ozellikle seni asla kimseyi kafaya takma seni uzenler ozellikle seni kiskaniyorlar hanimefendi NUR durusunu asla bozma biz seni onun icin seviyoruz canim benim kendine iyi bak batu NURU sakin uzme