Kısmetse Olur 2. Yeni Sezon Tanıtımı Fragmanı Detayları(2016 2017)

Kısmetse Olur 2. Sezon Fragmanı Çıktı Mı Yayınlandı Mı ?

Kısmetse Olur 2. Yeni Sezon Tanıtım resimleriKısmetse Olur 2. yeni sezonu var mı hangi kanalda olacak devam edecek mi fragman videosu yayınlandı mı ? Kısmetse Olur yeni sezon kuralları ve detayları…

kısmetse olur yeni sezon görsel (2)

2015 yılında Kanal D ekranlarında başlayan ve evlilik programlarına yeni bir konsept getiren Kısmetse Olur ilk sezon aldığı izlenme oranları ile en çok izlenen gündüz programlarından biri oldu. Haftanın 7 günü ekrana gelen Kısmetse Olur çekimlerini 1 hafta önceden başlıyor ve bu şekilde yeni bölümlerini yetiştiriyor.

kısmetse olur yeni sezon görsel (1)

7 kız ve 7 erkek gein ve damat adayının günün belli saatlerinde evde tutularak yapılan programda adaylar birbirlerini tanıma yolunda tanıyarak ilişkilerini geliştiriyorlar. Her hafta sms oylaması ve haftanın finali bölümleri ile birinci ve elenen isim veya isimler belirleniyor. Buna göre eve her hafta yeni isimler gelirken eski adaylarda tekrar dönebiliyor.

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur 2. sezonda genel olarak kuralların değişmemesi planlanıyor. Eğer farklı bir format eklenirse sizleri bilgilendireceğiz.Kısmetse Olur 2. sezon tanıtım fragmanı ve kadrosuna sitemizde ulaşabilirsiniz.

Kısmetse Olur 2. Sezon Devam Edecek Mi ? Hangi Kanalda

Sevilen programın aldığımız son haberlere göre eğer Rtük’ten kaldırılma kararı çıkmasa yine Kanal D ekranlarında devam edeceği yönünde. 2 sezonu ile ekrana gelecek Kısmetse Olur yeni sezonu Kanal D gündüz kuşağını vazgeçilmez programı olacak gibi duruyor.

[mavitext]SİZCE 2. SEZON ÇEKİLMELİ Mİ KISMETSE OLUR PROGRAMINI NASIL BULUYORSUNUZ[/mavitext]

Kısmetse Olur 2. Sezon Kadrosunda Kimler Olacak

Yeni gelin ve damat adayları açıklanınca yazımıza ekliyoruz.

Kısmetse Olur 2. Sezon Tanıtım Fragmanı İzle

Kısmetse Olur 2. Yeni Sezon Tanıtımı Fragmanı Detayları(2016 2017) (19 Yorum)

 1. 2. Sezonda Nur, Batu, Dani, Tankut, Ceyda, Eser, ve Cansel ve yeni damat ve gelin adayları. En azından huzurlu seyrederiz kafamız şişmez.

 2. Semih 2. Sezona gelmesin çünkü bizim erkeklerimize kötü örnek oluyor. Odun gibi ben erkeğim istediğimi yaparım , kadın değersizdir ben ne dersem evet desin. Böyle bir dünya yoktur kadın ve erkrk eşittir ve Semih göre değildir. Erkek kadını aldatabilir ve kadında evde onun bardan gelmesini beklesin . Semih işte böyle bir erkek örneği istemiyorum gelmesin!!!!!!

 3. Semih 2. Sezonda olmasın çünkü o bizim erkeklere kötü bir örnek odun gibi, ben erkeğim herşeyi yapabilirim, kadınlar değersizdir erkek ne derse onu yapmalı bundan dolayı onu 2. Sezonda görmek istemiyoruz berdoş sdam olmaz’!!!!!

 4. Nur olmazsa 2. Sezon izlenmez çünkü Nur gerçekten hem doğal güzeliğiylen ve hemde doğal karekteri ile proğrama kalite katıyor. Umarım Nur Batu ile evlenip proğramda çıkar yada 2. Sezonda bu güzel aşklarını doyasıya izleriz. Çünkü şık olmak Nur’a çoook yakışıyor.

 5. Nur Battu gerçek aşk yaşayacaklarsa ikinci sezon neden katılsınlar evlensinler tanıdık yüzler olursa program gerçek olduguna kimse artık inanıb izlemez her şey tadında olmalı onlar evlenib ikinci sezon yeni gelen yarışmacılara örnek bu programda buldukları aşkları ile mutlu olduklarını göstermeliler ozaman nakadar cidti kaliteli ldugunu bütün izleyici görsün

 6. 2.sezon olmasın cunku cok adaletsız bır program oluyor asır derece taraflı program oluyor seyırcılerın sesıne kulak verılmıyor hele bırde 2.sezonda Melıs Mehtap bırde Adnan varmış kesınlıkle ızlenmez bu program 2.sezonda bızler Nur erkoc ıcın ızlıyoruz 2.sezonda Nur olmadığına göre 1.sezon gıbı tutulmayacaktır 2.sezon ona emınım Melıs Adnan ve Mehtap hıc kımse sevmedıgı ıcın hıckımsede ızlemeyecektır

 7. Hiç mehtap ve ali sundu aşkını yaşamadı onların hakkı var ..adnan ve murat olmasın batuhan semih..aşkını yaşamayanlar olsun

 8. Lütfen yeni sezonda,yeni yuzler istiyoruz yeni gelin adayi yeni damat adaylari istiyoruz lutfen eski yarismacilar olmasin cok sıkıldik onlardan rica ediyorum sizden yoksa yeni sezon bu kadar izlenmez sıkar bizi izleyemeyiz simdiden cok sıkıldık yeni yuzler yeni kisiler istiyoruz

 9. 2.sezonu gidecek eski adaylar hiç sevmediğim insanlar, Melis, Adnan mrhtap ve odun Semih. Birde Semih ve Melis yorucu ve çocuk gibi kovalamaca oynayan ilişkisi başlatılırsa hiç çekilmez. Zaten biraz doğumuştum proğramda ve baktımki en nefret etttiğim adsylarda var artık bakma ihtiyacını duymuyorum çünkü bu 4 adsy beni çok yoruyor ekran başında.

 10. Kısmetse olur pek 2.sezonda giren adaylardan seçici değil çünkü halkın sevmediği adayları 2.sezona yine koymuşlar. Melis, Mehtap, Adnan ve Semik karekterler halk hiç desteklemiyor ve itici ve sinir bozucu adaylar. Yapım galiba halktan nefret ediyor ve halkın sesine hiiiiç kulak vermiyor ne yazıki. Birde Melis ve Semih ilişkisini başlatacaklar rezil tek kelime ile artık dengesiz dengesiz birbirini küçük çocuk gibi kovalasınlar çooook yorucu ve bu yğzden değerli vaktimi bir kaç deli adaya harcsmam ve benimle ayn fikirde olan binlerce insan vardır bundan adım gibi eminim

 11. 2. Sezonda Melis olacakmiş ve Semih izlemem onlar beraber olurlarsa çok itici dengesiz ikili ve onları izlerken sinir oluyorum ve miğdem bulanıyor vıcık vıcık oyuncak gibi ve dengesiz bir çift. Semih zaten Melis’len olursa halkın gözünde en alt tabana iner ve 2.. Sezon kesinliklen çok izleyici kaybeder haberiniz olsun. Benim gurubumda en az 10 kişi izlemez.