Kısmetse Olur 2. Sezon Ne Zaman Final Yapacak Ne Zaman Bitecek

Kısmetse Olur Yeni Sezon Ne Zaman Final Yapacak?

kismetse-olur

Kanal D ekranlarında 5 eylül 2016 pazartesi günü izleyici ile buluşmaya başlayan Kanal D’nin sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur hızla devam ediyor. Hemen ilk haftadan başlayan aşklar ve kavgalar ile Kısmetse Olur yeni sezon oldukça hızlı geçecek. Kısmetse Olur’un 2. sezonu bir kış boyunca devam edecek. Kısmetse Olur’da 8 erkek ve 8 kadın bir kışı aynı evde geçirecek.

Peki Kısmetse Olur yeni sezon ne zaman bitecek?

Kısmetse Olur’un ilk sezonu gonkun çalması ile 227 bölüm sonrasında 3 temmuz pazar akşamı sezon finali yapmıştı. Kısmetse Olur programının yapımcısı Production House’den aldığımız bilgilerde Kısmetse Olur’un ilk sezon gibi haziran ayı sonunda final yaptırmayı düşündüklerini öğrendik. Bu durumda Kısmetse Olur toplam 10 ay Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ve haftanın finali ile pazar akşamları izleyici karşısında olacak.

Kısmetse Olur’un finalinde ise evlilik kararı alan çiftler evlendirilecek ve oylama ile birinci seçilen ve evlenen çift ev ve arabaların sahibi olacak.

READ  Kısmetse Olur 2016 Finali Nerede Çekilecek ?

Kısmetse Olur 2. Sezon Ne Zaman Final Yapacak Ne Zaman Bitecek (12 Yorum)

  1. tek gerçek aşk ONAY ONAY ONAY GERİSİ YALAN.addid para için magazinprogramina bile çıktınız yaa.sahtekârlar

  2. Allahım bitsin bu Didem Adnan para için bu kadar kıskanç olunmaz Yok dayanamıyorum çık git ozaman bu kendi deyimin her şeyin üstüne cıkıyo hatasını kabul etmiyo bağırarak haklımı olunur yeter artık farimaya ayıp oldu edepsiz kıskanç para için tutturdu ben Zeki ben Zeki edepsizsin

  3. Kardeşim izlemek istemiyorsan çevir kanalı ne o öyle bitsin bitsin madem izlemiyorsan nasıl fikir ediniyon

  4. Eyer bu bır oyunsa lütven adnan ve didem evlenip cıksın istıyoruz bikginize duyrulur. He eyer deyilse asıksalar birbirlerine ozaman daha guzel olur emin olabilirsiniz.