Kısmetse Olur 19 Haziran Turgay Elendi Tankut Eve Geri Döndü

[pembetext]Kısmetse Olur 19 Haziran Eleme Kim Kime Geldi Gitti Sonuçları[/pembetext]

kısmetse olur 19 haziran fotolar (2)Kısmetse Olur 19 Haziran finalde eleme olacak ve evde 1 aday gidecek işte o elenen isim eve 2 hafta önce gelen Ceyda ile bir türlü aradığı aşkı bulamayan Turgay oldu. Turgay’ın yerine kim geldi. Sızan bilgiler

kısmetse olur 19 haziran fotolar (1)

Turgay’ın yerine dönen yeni damat adayı daha doğrusu eski damat adayı Tankut Denker eve geldi. Eve eri Dani için dönen damat adayı 19 Haziran eve girmeyecek.

Hafta içi sürpriz yapmak isteyen program Tankut’u ne zaman getirecek ? sorusunun cevabı aldığımız haberlere göre 21 Haziran Salı günü kızlar evine girecek ve Dani byük bir heyecan ve mutluluk yaşayacak.

kısmetse olur 19 haziran fotolar (3)

Kısmetse Olur 19 Haziran Turgay eleniyor 21 Haziran Tankut eve tekrar dönüyor. Bakalım Tankut ve Dani finalde evlenecekler mi ?

Tankut’un ger gelmesi ile Semih’de geri döner mi soruları akıllara geliyor fakat bu durum çok zor görünüyor. Kısmetse Olur programı Ramazan ayı iinde final bölümünü çekecek gibi duruyor.

 

READ  Kısmetse Olur 19 Haziran Adnan ve Hande Elenecek Yerine Kim Gelecek

Kısmetse Olur 19 Haziran Turgay Elendi Tankut Eve Geri Döndü (2 Yorum)

  1. Melis ve mehtabi niye bu kadar koruyorsunuz. Iliskileri yipratiyorlar ve insanlarin kisiliklerine hakaret ediyorlar. Bu aciksozluluk degil reyting ugruna terbiyesizlige prim verip, kotu ornekleme yapiyorsunuz. Melis ve Mehtap acik sozlu degil tebiyesizler.

  2. Ayy Tankut geri gelsin Dani çok sevinecek semih gelse eğer Melis onu affedeckmi acaba sanmıyorum çünkü Melis i çok özdü haa bide Samih kimin için gelecek ki onu merak ettim