Kısmetse Olur 17 Haziran Fragmanı – Adnan Nur Ödüle Gidiyor

Kısmetse Olur 17 Haziran Fragmanı 205. Bölüm Özet Video İzle

kısmetse olur (2)Kanal D’nin evlenme programı Kısmetse Olur Olur evi 37. Haftanın 5. bölümü ile 10 Haziran Cuma 12:45’de sezonun 205. bölümü ile ekranda olacak.

Kısmetse Olur 17 Haziran Neler Olacak Ödül Ne ?

kısmetse olur 10 haziran foto (2)

Bu haftanın kral ve kraliçesi seçilen gelin ve damat adayı Adnan Kızıltaş ve Nur Erkoç oldu. Zaten Nur’u artık her yerde görmeye alıştık sms birincilikleri kraliçelerde çeki kazanmalar da artık isimini duyunca hiç şaşırmıyoruz. Kısmetse Olur 17 Haziran Nur ve Adnan her hafta olduğu gibi kazann adaylara verilen ödüle gidecekler. Artık ödüle beraber mi gidecekler yoksa ayrı mi bilmiyoruz fakat Nur ve Adnan’nın yıldızları pek barışmıyor gibi.Kısmetse Olur 17 Haziran fragmanını 16 Haziran programdan bir kaç saat sonra yazımızdan izleyebilirsiniz.

Sitemizden en doğru bilgiler ile haftasonu yaşanan gelişmelere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

[saritext]İYİ BİR TAKİPÇİ OLARAK KONU HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUZ..[/saritext]

Kısmetse Olur 17 Haziran Fragmanı Youtube – Cuma

READ  Kısmetse Olur 16 17 Haziran Kral Kraliçe Kim Olacak

Kısmetse Olur 17 Haziran Fragmanı – Adnan Nur Ödüle Gidiyor (3 Yorum)

  1. Evet nur ve semihe güzel bir gün yaşatmadılar ayırdılar duşundukçe offfff çekiyoruz. Adnan Melis ve sunucu mutluler artık

  2. Nur ve Adnan kral ve kraliçe ne alaka? Proğram Nur’u kötülemek için yaptığı bir oyunmu nedir ama Semih’len Nur’a bir güzel gün ysşatılmadı ama başkaları için yapılıyor.