Kısmetse Olur 16 22 Mayıs Tüyoları Neler Olacak 33. Hafta

Kısmetse Olur 16 22 Mayıs Neler Olacak  Senaryoları

kısmetse olur evi

Bu hafta Emre Ulubeyli bekarlığa veda partisi olacak.Kısmetse Olur 16 Mayıs Pazartesi 33. Hafta başlıyor. 15 Mayıs Pazar Haftanın finalinde eve dahil olan gelin ve damat adayları Ceyda Kırıcı ve Erdem Dalfidan olacak.

Eser West ve Seda Akgül çok ciddi bir tartışma yaşayacak

Aldığımız Yapımcılar Hazem çiftini birinci yapmak için Cansel Eser çiftini karalama kampanyası başlatacak. Eve gelen Erdem ise Nur Erkoç ile tanıma yoluna girmeyi isteyebilir.

Dani ve Tankut verilen görüntüleri ile ayrılması büyük yankı uyandırmıştı. Gong sesinin çalması bu hafta içten bile değil. Gong sesinin duyulması ile final heyecanı başlıyor.

Ramazan Ayına kadar sürecek programda birinci olacak çiftin Hazem çifti olması büyük ihtimal gibi duruyor.Yeni tüyo ve haberlere ulaştıkça yazımıza ekliyoruz.

Yazımızda 22 Mayıs kim elenecek kim gelecek ? 21 Mayıs Haftanın Birincileri ve Konukları Kimler olacak tüyolarına yer vereceğiz.

 

[kirmizitext]21 MAYIS SMS BİRİNCİLERİ TANKUT DANİ[/kirmizitext]

[pembetext]22 MAYIS ELENECEK ADAY ONUR[/pembetext]

Kısmetse Olur Özel Resimler

[pembetext]Sizce Finalde Kim Birinci Olmalı Sizin Favori Çiftiniz Kim ? Yorumlarınızı bekliyoruz.[/pembetext]

Kısmetse Olur 16 22 Mayıs Tüyoları Neler Olacak 33. Hafta (31 Yorum)

 1. Bu adnan kendini erkekler evinin krali vazgecilmez zannetmeye basladi allahim bayan gibisin dir dir giybet ediyorsun tabiya baska turlu gundemde olamazsin ki adnan efendi. Gitsen iyi olur

 2. Mehtap cadisin sen. Kotusun cok kotu sen Nur geldikten sonra arkadas oldunya ondan sonra halk sevdi seni kotu cadi. Nur kadar hic olamazsin bosuna ugrasma. Bak bak Ceydayi simdide Nura karsi doldurmaya calisiyor vay zavalli vay ancak aciyorum sana

 3. Lütfen şu Erdem’i Nur’a yakiştırmayın. Melis ruh hastası Nur’u hiç rahat bırakmaz kuma gibi arkasında olur bırakın yeni gelen bir adsylan yoksa adaysız proğramda dursun kim bilir belki spontane bir aşk doğar. Yada Melis delis’i elensin ve Nur belki bir aşk yaşar. Zaten yapımda bilerek Nur’a aşk yaşatmıyor biliyorki çok muhteşem olacak ve amaçları Emre ve Hazal’ı birinci yapmaktır. Zaten onlar finsl birincisi olursa proğram inancını bitirir. Emre yine idare eder fakat Hazal inanılmaz şımarık. İtici, yapmacık ve yalska hiç sevmiyorum

 4. melis çıksın lütfen seda hanım istemiyoruz o ruh hastasını mecburuyuz onu izliyoruz ya mehtap allahım bunlar ne biçim yaratıklar sıkıldık sıkıldık sıkıldık allah aşkına çıkartın onları onlar orda olduğu sürece kimse doğru dürüst bir ilişkiyi yaşıyamazlar def olsunlar nur hoş geldin eve canım benim

 5. Eser ve cansel hak ediyor. AycaNin hic bir kibarligi yok. nasil bir kiz ya erkeklerden cok oturup kalkmis, resmen erkek tavirli. BATUHAN kurtuldun diye sevin bence.Gong yaklasti hepsi cirkeflesti önceki samimiyet,nese kalmadi hepsi sasirmis durumda cok yazik.

 6. Bence o evde tarzıyla,hanımefendiligi ile kısmetse evine yakişan gelin adayımız nurdur,nur seni seviyoruz.

 7. Canes hak etti ama belki evlenmek istemiyorlardir. O yüzden elde var Hazem maalesef diyorum. Kurgu diyorlar eger hazem Birinci gelirse hic süphem kalmaz.

 8. Melisimde aradigi aşkini bulsada o birinci olsa ama evlenirse bida göremem…
  Fenomende görmek isteyorum ya da Kismetse olur 2 sezonda
  Melisim seni seviýorum. MBB