Kısmetse Olur 15 Mayıs Kim Elenecek Kim Gelecek Tüyoları 32. Hafta

Kısmetse Olur 15 Mayıs 32. Haftanın Finalinde Kim Elenecek Kim Gelecek Yeni Gelin Damat Adayı Kim Olacak ?

hazal emre kız isteme merasimi olacak

Kısmetse Olur haftanın finalinde elenen ve yeni gelen damat gelin adaylarının bilgilerini vermeye devam ediyoruz. Sızan bilgilere göre verdiğimiz haberleri en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz. Buna göre 15 Mayıs elenecek adayı bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Kısmetse Olur En Son Kim Elendi Kim Geldi ? 

1 Mayıs eleme gecesinde eve veda eden isim Emre Gül oldu. Emre Gül elendikten 2 hafta önce Melis’e için eve gelmişti. Melis’e talip olan damat adayı kızlar evinden gitmesi istenilen damatlardan biri oldu ve programa veda etti.

Emre Geri Döner Mi ?

Bize göre Emre Gül’ün geri dönmesi çok düşük bir ihtimaldir. Sezon finali sürecine giren Kısmetse Olur evine önümüzdeki haftalar yeni adaylar gelmeyecek.

Kısmetse Olur 15 Pazar Mayıs Kim Eleniyor Kim Geliyor ?

 

[mavitext]CEYDA VE ERDEM TEKRAR GELİYOR YENİDEN EVE DÖNÜYOR DETAYLAR KISMETSE OLUR SAYFAMIZDA[/mavitext]

CEYDA KIRICI GELEBİLİR MAYISIN SON HAFTALARıNDA GONG SESİ ÇALACAK

Eğer farklı bir gelişme olmazsa 15 Mayıs Pazar günü elenecek aday olmayacak gibi o tarihe kadar Gong sesinin çalması bekleniyor. Bu ses çaldıktan sonra eve yeni aday gelmeyecek ve programdan kimse gitmeyecek.

Eğer farklı bir gelişme olursa sizlere bilgi vereceğiz.

Nur Eve Dönecek Mi

8 MAYIS NUR GERİ DÖNÜYOR DİLEK ELENİYOR

Okuyucularımız bu soruyu devamlı bize yöneltiyor. Sevilen gelin adayı Nur bu sezon dönmesi zor görüyor fakat aldığımız habere göre Kısmetse Olur 2016 2017 sezonunda program ile anlaşma yaptığını duyduk.

Yorumlarınızı Bekliyoruz.

READ  Kısmetse Olur 15 Mayıs Ceyda ve Erdem Eve Geri Dönüyor Geliyor

Kısmetse Olur 15 Mayıs Kim Elenecek Kim Gelecek Tüyoları 32. Hafta (6 Yorum)

    • Zaten bir dizi gibi izliyorum ama bazı karakterler çok doğal ve geçek gibi ondan biraz arada kalıyorum. Nur mesela çok doğal ve gerçekçi yapıyor ve onu çok karekter olarak beğeniyorum bu yüzden hala izliyorum. Nur karekteri çok güzel ve az bulunan bir karekter ondan biraz oyun değil gibi

  1. Bence hazem cok guzel yakisiyolar aama akilli.konus anonim almaym pacani.hadi şimdi …….gitttttttttt

  2. aybat birinci olsum hazem boktan bir iliski melisin dedigi gibi disarida olsa hazal emreye bakmaz.iste oyuncunun teki orospu en guzel aycam bitanem