Kısmetse Olur 15 Mayıs Ceyda ve Erdem Eve Geri Dönüyor Geliyor

Kısmetse Olur 15 Mayıs Pazar Kim Gelecek Kim Elenecek ? Ceyda Kırıcı ve Erdem Dalfidan Geri Dönecek Mi tekrar Gelecek Mi ?Kısmetse Olur 15 Mayıs Çekimlerinde Neler Yaşandı ?

kısmetse olur 15 mayıs ceyda resimleri

 

Kısmetse Olur 15 Mayıs Kim Elendi Kim geldi tüyoları ile tekrar beraberiz. Size çok mutlu haberlerimiz var buna göre 15 mayıs pazar haftanın finalinde eve dahil olan beklenen iki isim 1 hafta önce açıkladığımız gibi eski gelin adayı Ceyda ve damat adayı Erdem oluyor.

Kalıcı olarak gelen yarışmacılar konuk olmayacak ve evde kalacaklar. Eski kadroyu kurmaya çalışan Kısmetse Olur Nur’un gelmesinden sonra yapımcılar bir bomba Ceyda ve Erdem’in tekrar dönmesi ile yaptı.

Ceyda Kırıcı 3. kez elenip eve giriyor. Geçmişte Adnan’a mesafeli davranan gelin adayı tekrar Adnan’a talip olması beklenmiyor. Erdem ise uzun aradan sonra tekrar Kısmetse Olur evine giriyor.

Erdem Kime Talip Olacak Kim İçin Gelecek ?

Erdem Nur’un eve gelmesi ile ona talip olması bekleniyor.

Bugün elenen isimleri de sayfamızdan duyuracağız. Bizi takip etmeyi unutmayın bu arada 14 mayıs biricisi olan isimler Hazal ve Emre oldu.

 

READ  Kısmetse Olur 15 Mayıs Kim Elenecek Kim Gelecek Tüyoları 32. Hafta

Kısmetse Olur 15 Mayıs Ceyda ve Erdem Eve Geri Dönüyor Geliyor (8 Yorum)

  1. Evet çok iyi olur Erdem ve Ceyda’nın gelmesi. İyi insanlar ve tabiki Nur, Ceyda ve Erdem’len iyi anlaşıyordu. Nur’u orada seven insanlar özeldir çünkü Nur’u çok kıskanıyorlar ve Nur’da yalaka olmadığı için tabiki arkadaşlarımda seçkindir ve onun gibi doğal ve dürüstür. Nur muhteşem bir insansın ve Allah hrp yanında olsun.!