Kısmetse Olur 14 mayıs Kim Elendi? Kim Geldi? 8 mayıs 14 Mayıs Haftanın Tüm Olayları

Sonunda Kısmetse Olur’a yeniden döndük. En doğru bilgileri en hızlı şekilde artık yeniden sitemizde takip edebileceksiniz.

Gelelim çekimlere…. Pazartesi ve salı günü çekimleri tamamlanmıştı ki akşamında KHK yayınlandı ve tüm kısmetse olur ekibi büyük şok yaşadı; şok ilk Haluk ŞİRİN’in açıklamaları ile devam etti ve kesin final haberi herkesi darmaduman etti. Zira yarım kalan işler aşklar vardı. Aycan yaptığı açıklamalarda hiç bir şeyin bitmediğini söyledi ki gerçekten hiç bir şey bitmemişti 1 mayısta yeniden çekim yapıldı ve her şey kaldığı yerden devam etti. Artık Kısmetse Olur programı sadece Kanal D internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak.  Hafta içi 12:30 ve haftanın finali cumaretsi 10:00 da Kanal D .com .tr adresinde olacak.

Kısmetse Olur 13 Mayıs Kim Elendi?

Kısmetse Olur’da haftanın finali çekimleri de tamamlandı; sizlere güzel bir haber getirdim. Oylama sonucunda Rabia Ve Şerif Ayağa Kalktı; ancak Seda hanım bu haftanın farklı bir hafta olduğunu söyledi ve bu hafta eleme Olmayacağını açıkladı.

Kısmetse Olur 13 mayıs Haftanın Birincisi Kim Oldu?

13 mayıs cumartesi akşamı haftanın birincileri evin popüler çiftlerinden  Farima ve İlkay Oldu. Farima ve İlkay’ı hafta içi güzel bir sürpriz bekliyor. Çekimler devam ediyor. elenen birazdan ekleyeceğim oylama yapılıyor…

Kısmetse Olur 12 Mayıs – 13 Mayıs’ta Neler Oldu?

Tuğçe ve Emre yine yeni gelen çocuk Murat yüzünden tartıştı. Aslında asıl sebep Murat değiş geri kafalılık meselesiydi. Tuğçe eskileri düşünüyorsun deyince Emre çıldırdı. İkili tartışma sonrası ilişkilerini bitirdiklerini açıkladı; ancak TuğEm bitmez.

Akın ve Farima’da tartıştı; ancak kısa sürdü. Saçma bir nedenleri vardı. Onur ve Aycan hem cuma hem cumartesi çok başarılıydı ancak birinci olamayınca Onur bozuldu.

Addid İse kına yaktı:) Gene Adnan ve Didem’in aileleri gelmedi fanlar ayarladı. Bir tanesi de Kınayı yaktı. Aycan kınaya gelmedi Didem üzüldü ve ağladı. Rabia, Akın ve Farima koptular kınada. Erkekler evi ise destek olmak için halay çekti. Didem’in pahalı bir bindallısı vardı; soranlar için rengi Kırmızı ve Altın Sarısı rengindeydi.

Pazartesi

Pazartesi çekimlerinde Onur ve Aycan ile Adnan ve Didem barış sağlamışlardı iki tarafta bir biri ile ilgilenip kalp kırmamaya azami dikkat etti; ancak Onay’ın Kısmetse Olur bitti sanıp bir canlı yayınla açıklama yapması Adnan ve Didem’i çok kızdırdı; aralar tekrar limoni. ADDİD sadece Aycan ve Onur’a değil Tuğçe ve Emre’ye de patladı.

Onur ise sevdiği kızı önce Kastamonu sonra Safranbolu’ya ailesi ile tanıştırmaya götürdü. Tanışma ile ilgili videolar çekildi Onur’un ailesi çok iyi karşıladı. Pazartesi eve yeni gelen Murat diye bir damat adayı vardı; bu çocuk açık açık Tuğçe’ye aday olduğunu. Bu durum Tuğçe ve Emre’nin arasında tartışmaya neden oldu.

Akın ve Farima barıştı; oturup her şeyi konuşan Farima Akın’ın gönlünü almayı başardı.

Salı

Adnan ve Didem mutlu her şey çekimde güzeldi; Didem ile Rabia Aycan’ın notere gitmesine kızdılar; çünkü Onur’un Aycan’ın emrine olduğunu ve istediği her yere gitmesine kızmıştı Didem ve Rabia. Konuya Onur’un dahil edilmesi Aycan’ı sinirlendirdi aralarında bir tartışma geçti. Aycan çok kötü hissetti; suçlandı.

İlkay ve Melis’in araları kötü; Melis’te çekimden zevk almayınca hastayım diye erken ayrıldı. Diğer taraf Murat ve Emre kavga etti. Murat’ın Tuğçe’ye yakın olması Emre’yi delirtti ve sandalyaler havada uçuşmasına rağmen ihtar verilmedi.

Akın ve Farima ise beraber yemek yaptılar. Araları çok iyi

dizibilgi google play

Kısmetse Olur 14 mayıs Kim Elendi? Kim Geldi? 8 mayıs 14 Mayıs Haftanın Tüm Olayları (29 Yorum)

 1. Bence bu zamana kadar en güzel çift hazsemdi . Onlarda gidince bir tadı kalmadı şimdi ise en güzel çift kesinlikle ONAY ….

 2. ben emre ve tuğçenin biraz ayrı kalırlarsa iyicedüşünüp hatalarını anlarlar demiştim ama nerede, emrenin etrafında yine o şeytan melis ve gökhan saradolanıp duruyor.gökhan tuğçeyi sevmiyorum,ayakları ile onun ilgisini çekmeye çalışıp akbaba gibi bekliyor. her neyse bütün bu olumsuz durumlara rağmen barışacaklarına inanıyorum.benim bu yazdıklarımı görürlermi veya duyarlarmı bilmiyorumama imkanları olup ta tuğem i sevenlermutlaka onlara duyursunlar. emre diyordu ki tuğçe nin yanında huzur buluyorum ,aynen ben ve benim gibi pekçok insan onları seyrederken huzur içinde oluyordu. bu iki insan sanki birbiri için yaratılmış.ikisininde başına belki hayatlarında bir kere gelebilecek birer talih kuşu kondu.onlar henüz bunu anlayamadılar ama inşallah geç olmadan anlarlar. emre tuğçeye ne dedi bilmiyorum ama belli ki tuğçe çok kırılmış. bu işi melis şeytanının davetine gitmekle emre başlattı,sonra tuğçe de kıskançlık ve öfke ile bazı hatalar yapmış olabilir.emre nin adamlığına hala inanıyorum ve tuğçeye kendini affettirmesini bekliyorum.tuğem sizi çok seviyorum.

 3. tuğçe bugün herşeyin bittiğini,emreyle ayrıldığını ve tuğem diye birşeyin kalmadığını açıklamış.nekadar üzüldüm anlatamam,ben hala aralarının düzeleceğini umuyordum. artık onlarıayırmak için uğraşanlar,türlü türlü entrikalar düzenleyip her türlü şeytanlığı yapanlar ,başta yapım ekibi olmak üzere melis,adnan ,didem,yağmur ve hatta rabia şimdi mutlaka yaptıklarıyla övünüyorlardır ve çok mutludurlar,yalnız kınaları eksik onuda ben göndereyim. bu şahıslara şunu söyleyeyim ki.hiçbir kötülük cezasız kalmaz,bu cezayı insanlar vermeyebilir ama öyle bir ilahi adalet vardır ki bu dünyada mutlaka o cezayı tuğçe ninde görüp duyacağı gibi verir.aslında tuğçe istemez ama ne yaparsın ilahi adalet, asıl şunu söylemeliyim ben böyle birbirine çok yakışan tuğem çiftinin ne olursa olsun asla ayrılmayacağını düşünüyordum ama emre melisin oyununa gelnce arkası çorap söküğü gibi geldi.ben yinede tuğçe nin ayrılma isteğinde olduğunu düşünmüyorum,mutlaka emre birşey söyledi ki tuğçe böyle bir açıklama yaptı. ben emre için her zaman adam gibi adam dedim ve bu sözüme inandığımdan emre nin fazla zaman kaybetmeden bu işi düzelteceğine tüm kalbimle inanıyorum.

 4. Kaşar pislikkk melis utanmaz arlanmaz ahlaksız annesi edep ögretememiş ki teyzeleri de kendi gibi cadı edepsiz terbiye alamamış ailesine bak mal melisi al böyle bir ahlak yoksunu manyağı kim gelin okarak istesin yapım iyice manyamış seda yancısı da kafayı yemiş seda yalancısı baktı kimseyi kandıramıyo en sonunda kanal değiştirdi alayı sahtekar oyuncu gerizekalı aycana da tembihlemişler açıklama yapıyo yok hepsi gerçekmiş oyuncu yokmuş aycan sen amatör yalak yalancı bir pislik okabilirsin diğerlerinin çoğunun mesleğinde oyuncu yazıyo mal Aycan oraya giren Altuğ Elif dizisinde oynayan bir oyuncu salak melisle yalandan açıklama yapıp kimi kandırıyon sahtekar paragöz kaşarlar Seda yellozu defolup gitmiş nihayet Fox ta yeni programı dünyada tutmicak yalancı seda boşuna uğraşma kendini kandır seninde pis sahtekar yalaka yapımında canı cehenneme alayınız halkı senaryolarla utanmadan kandırıyonuz ilerde unutulup gideceksiniz mal didemle salak adnanda hepsi halkı aldatan paragöz sahtekarlar adi mahluklar yokolmaya unutulmaya mahkumsunuz

 5. Kaşar pislikkk melis utanmaz arlanmaz ahlaksız annesi edep ögretememiş ki teyzeleri de kendi gibi cadı edepsiz terbiye alamamış ailesine bak mal melisi al böyle bir ahlak yoksunu manyağı kim gelin okarak istesin yapım iyice manyamış seda yancısı da kafayı yemiş seda yalancısı baktı kimseyi kandıramıyo en sonunda kanal değiştirdi alayı sahtekar oyuncu gerizekalı aycana da tembihlemişler açıklama yapıyo yok hepsi gerçekmiş oyuncu yokmuş aycan sen amatör yalak yalancı bir pislik okabilirsin diğerlerinin çoğunun mesleğinde oyuncu yazıyo mal Aycan oraya giren Altuğ Elif dizisinde oynayan bir oyuncu salak melisle yalandan açıklama yapıp kimi kandırıyon sahtekar paragöz kaşarlar Seda yellozu defolup gitmiş nihayet Fox ta yeni programı dünyada tutmicak yalancı seda boşuna uğraşma kendini kandır seninde pis sahtekar yalaka yapımında canı cehenneme alayınız halkı senaryolarla utanmadan kandırıyonuz ilerde unutulup gideceksiniz mal didemle salak adnanda hepsi halkı aldatan paragöz sahtekarlar adi mahluklar yokolmaya unutulmaya mahkumsunuz

 6. Tek ve gerçek aşk addid Onur Aycan böylesi sahtekarlık görmedim Nasıl bir delikanlısı. Be Onur lpara için bu kararda ödün verme be kardeşim

 7. site yöneticileri sizi çok seviyorum yukarıda demişsiniz ya TUĞEM bitmez benim gibi düşündüğünüz için teşekkür ederim .tuğçecim emre aşık değilim diyor sende aynısını söylüyorsun ama ben birbirinize aşık olduğunuzdan eminim.birbirinizin yanındayken huzur içindeyseniz başka hiçbir şeye ihtiyaç yok.ben ve benim gibi birçok insan ikinizi seyrederken huzur ve mutluluk duyuyor.güzel çocuklarım sizi çok seviyorum.

 8. Lütfen lütfen tevde yayınlayin bizim net miz yok ama o programı çok severk izliyorduk lütfen lütfen lütfen kısmetse olur geri dönsün kanal d artık silmeyei düşünüyoruz çünkü

 9. Kısmetse olur tiviye geri dönsün benim netim yok seyretti yim tek pirgomdan kanal d den nefret ediyorum artık

 10. ONAY’A LAF ATAN AKILSIZLAR!
  GERÇEKLER Mİ CANINIZI SIKIYOR?
  SİZİN GİBİLER SAYESINDE DÜNÜN ÇAPULCUSU ADNAN BİRDENBİRE İKİ DÜKKAN AÇIVERDİ.SİZ HALA CEBİ
  NİZDEKİ ÜÇ KURUŞU DA PİNTİLİK
  KISKANÇLIK VE DÜŞMANLIKTA BIRİNCİ ADDID’E VERİN,BELKİ SAYENİZDE PROGRAM BİTMEDEN ÜÇÜNCÜ DÜKKANI DA AÇAR!!!

  ADDİD’İN TEK AŞKI ===PARA

  ONAY’IN TEK AŞKI ===ONAY

  • Onay cok kotuuu.aycan her zamanki gibi yine kotuluk yapiyor..aycan cok sinsi kiz!!.onur para icin orada!!.tek ask ADDID SIZI SEVIYORUZ!!!!!!!!!

 11. Lütfen lütfen lütfen TV’ye geri dönsün kısmetse olur biz köyde yaşıyoruz ve borda hiç kimsenin interneti yok biz de Pirgomami çok seviyoruz bizim hakmiz değil mi neolur yetkililer bizid düşünsel neolur

 12. Bizim internet miz yok ama o programı çok severk izliyorduk lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen yetkilileri bizide düşünseler biz aynı eski si gibi kanal d izlemek istemiyoruz.

 13. Ayjan sen melise yalakalik yapmayi dewam et zaten sen didemide Rabiyanida kendine rakip gordun onun sebebide ilk adnani cecmen sonrada gokhani ikiside seni sewmedi oyuzdende rabiyani ceynedin salak Ayjan sonunda mejburan Onura kaldin

 14. addid çok güzel ilişkileri var onay sahtekar Aycan kötülük peşinde dedikodu ci akar ilişkisi güzel onay kötü

 15. Gercek cift onay olsa neden Onur gozdeyle telefonda messaslasdi sahte onur ayjan salagnizi dedikodijini sewdigi yok birinjilik para ikiside cok komik gulyorum onaylari desdekleyenlere yazok

 16. Addid lütfen birazcıkda aşkınızı düşünün para yerine.SAHTEKARLAR.tek gerçek aşk ONAY ONAY ONAY.kıskananlarda çatlasın