Kısmetse Olur 14 Mayıs Haftanın Birincileri Hazal Emre Olacak

Kısmetse Olur 14 Mayıs Haftanın Birincisi Kim Olacak ? Ödül Yemeğine Kim Gidecek ?

kısmetse olur hazal emre özel resimler (2)

Kanal D evlenme programı sms halk oylaması birincilerini 8 gün öncesinden sizler için açıklıyoruz. Daha fazla tüyo ve haber için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

14 15 Mayıs Kim Birinci Oldu ?

Ulaştığımız sızan bilgilere göre 14 Mayıs Cumartesi Halk Oylaması bölümünde birinci olan damat adayı Emre birinci olacak gelin adayı ise Hazal oldu.

Genç aşıklar birinciliğe doymadı. İyi bir aşk yaşayan ikili geçtiğimiz haftalarda evlenme teklifi ve kına gecesi yaşamıştı. Ayrıca çift Ankara da aileler arası yüzük merasimi de yapmıştı.

Ödül Yemeğine Kim Gidecek ?

Ödül yemeğine yine Hazal ve Emre çifti gidiyor.

 

Hazal Emre Yüzük Videosu İzle

 

Kısmetse Olur 14 Mayıs Haftanın Birincileri Hazal Emre Olacak (4 Yorum)

  1. Kim Emre ve Hazal’a oy verip birinci yapmişki. Uyduruk bir birincilik kim inandır ve bu yapmacık ve hızlandırılmış ilişkiyi anlamadım. Zaten proğram dengesizliklerlen dolu. Emre, Melis, Mehtap …. Neden elenmiyorlar. Neden Melis ne yapsa olumlu karşılanıyor ve sevimli gösterilmeye çalışılıyor? Bol gibi bir proğram haline getirdiler.önceleri zevkle izlerdim ama son Zaman’larda artık şu Melis, Emre, Hazsl yalakadının suratını ekranda devamlı görmekten sıkıntı içime giriyor.

  2. Yav hepsinin aşkı yalan sadece Aybay sizlere can kurban özelikle batuhan ya ama çok seviyorum:):) :)*;)♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥☆★★★★★★★