Kısmetse Olur 14 Haziran Fragmanı – Salı Gong Sesi Çalmadı

Kısmetse Olur 14 Haziran 202. Bölüm Fragmanı Videosu İzle 

kısmetse olur 14 haziran fotolar37. Hafta gong sesi çalacak mı çalmayacak mı derken bu hafta ekrana gelen bölümler de 14 Haziranda dahil olmak üzere ses duyulmayacak. Kanal D ekranlarında olacak Kısmetse Olur 202. Bölümü ile Salı günü izlenebilecek.

 

Kısmetse Olur 14 Haziran Neler Yaşanacak ?

kısmetse olur 202. bölüm resimler

Bu hafta NurBat aşkı yine ön plan çıkacak. Sevilen ikilinin aileleri programa konuk olacak hangi gün gelecekler bilmiyoruz fakat olumlu görüşlerini Nur ve Batuhan için söyleyecekler. Programda bu hafta çiftler genel olacak sıkıntısız gidiyor. Hafta Sonu Hazal’ın doğum günü partisi olacak. 14 Haziran Fragmanı yazımıza eklenecektir.

Her hafta artan heyecanı ile evde bir çok gelin ve damat adayı istediği ilişkiyi bir türlü bulamıyor ve elemeler yapılmak zorunda kalınıyor bu gidişle Kısmetse Olur 26 Haziran tarihine kadar bitmemesi düşünülüyor.

SİZ NUR BATUHAN İLİŞKİSİNİ NASIL BULUYORSUNUZ ?

 

Kısmetse Olur 14 Haziran Fragmanı

 

READ  Kısmetse Olur 1 Haziran Çarşamba Fragmanı Haftanın Tüyoları

Kısmetse Olur 14 Haziran Fragmanı – Salı Gong Sesi Çalmadı (9 Yorum)

  1. NUR U MELİSİN TEYZESİ VE TÜM EV HALKI KÖTÜLÜYOR KENDİLERİ ÇOK İYİLERMİŞ GİBİ HERŞEYİ İZLİYORUZ NUR GENE MÜKEMMEL CEVAPLAR VERİYOR HER KES KISKANIYOR BİZ ÇOK BEĞENİYORUZ NUR YIKILMA SENİ BEĞENİYOR SEVİYORUZ

  2. Saten batuhan açık söylüyor evlenmeyelim sevgili kalmıyalım sanki karşındaki televizyon sana bakacam diyor resmen oynuyor kızla .nur.un gözünü kapatıyor .orası bir evlilik pırokramı oyun yeri deyil evlilik kutal dır kızın hayelini yıkıyor

  3. Bllemiyorum Nur ve Batu aşkı çok heyecanlı başladı fakat şimdi sanki Batu hiç ilgisiz. Korktu galiba iş ciddiye gidince paniğe kapıldı ve hayatının başk olacağını anladı. Tabiki Batu istediği gibi yaşayan çapkın bir erkek ve bundan uzsklsşmak ona bir tedirginlik veriyor. Umarız narin Nur’umuzu üzmez. Batu Nur’u istemiyorsan şimdide ona açık söyle çünkü bu iş ne kadar uzarsa Nur o kadar çok zorlanır. Yol yakınken uzakla Nur’dan. Onun duyguları ile oynama lütfen.

  4. Zatem semih geri gelirse nur ve batu başlamaz çünkü semih herşeyi mahfeder aralrına kara yılan gibi girir.

  5. Hiç yakistirmiyorum batu nuru da aldatır ve bunlar ozaman evlenirseler Semiha batu bir daha görmemesi lazim