Kısmetse Olur 12 Haziran Neden Eleme Olmadı Niye Yeni Aday Yok

Kısmetse Olur 12 Haziran Yeni Aday Neden Gelmedi Niye Yok

kısmetse olur fotoları (1)

Kısmetse Olur 12 Haziran 36. Haftanın finali ile 23:30 da Kanal D ekranlarında başladı. Peki eve yeni gelin ve damat adayı neden gelmedi ve kimse elenmedi gitmedi ?

Kısmetse Olur Her hafta bildiğiniz gibi pazar günleri haftanın finalini ekrana getirerek 1 veya 2 gelin damat adayını eleyerek yerlerine yeni adaylar getiriyordu fakat 12 Haziran Pazar günü ekrana gelen haftanın finali bölümünde evden kimse elenmedi ve yeni aday gelmedi.

Kısmetse Olur 12 Haziran Yeni Aday Neden Yok Ne Zaman Gelecek ?

Program yapımcıları bu haftaya özel yarışmacılara ve seyircilere sürpriz yaparak elemeyi iptal etti. Sürpriz zarfını açan Seda Akgül 12 Haziran evden kimsenin gitmeyeceğini açıkladı ve gelin ve damat adayları sevinç çığlıkları içinde bağrıştılar. Bu istisnai durum ilerleyen haftalar da olmayacak keza sitemizden ulaşabileceğiniz gibi 19 Haziran günü eleme olacak.

Bu durum sadece bu haftaya özel bir olaydı.

 

[pembetext]KISMETSE OLUR SEYİRCİ YORUMLARI EN ALT KISIMDADIR. SİZİN FAVORİ ÇİFTİNİZ KİM[/pembetext]

 

Kısmetse Olur 12 Haziran Neden Eleme Olmadı Niye Yeni Aday Yok (8 Yorum)

  1. Gercekten yalan dolan oldugunu bu kadarda insanlarin gozune gozune sokmayin ya en komik olanda bu hafta eleme yok denilince herkezin bilmiyolarmis gibi sevinmeleri zaten emre ve hazali gorunce degisiyorum onlar gecene kadar hazal cok cok cok giciksin ya emrede keza oyle keske onlar elense ama tersine birinci onlar garanti bu yani nurda duzgun diyonuz ama tamamen yalanmis onunda digerlerinden farki yok ne istah ve ne igrenclik ay dolmusum sozun kisasi erdem dalfidan tek gecerim adamin dibi ama yapim ekibi ona her anlamda haksizlik yapiyo bi adayi bile yok arkaya atmislar yapim ekibi duyun okuyun bu yazdiklarimi bana katilanlar varsa lutfen yazin okusunlar

  2. en yapmacik cift emre hazal gercekden cok dengesek ikiside bugün yarisma bitse ayrilir hazal sevmiyo cünkü nur birinci olmali orda tek düzgün kiz o nur batuyla cok yakisiyo nurbat nurbat nurbat

  3. Bende sandim ki gong calmis.Fakat calmamis.Ne sacma kimse evlenmiyo…