Kısmetse Olur 12 Haziran Final Fragmanı Videosu Hande Eleniyor

Kısmetse Olur 12 Haziran Pazar 36. Haftanın Finali Bölümü Fragmanı Videosu İzle

ksımetse olur daniela

Kısmetse Olur bu haftada sezon finali yapmayacak sevilen evlenme programında 12 Haziranda kaç kişi elenecek kim elenecek kim gelecek soruları netlik kazanıyor. 36. Haftanın finali ile Kanal D ekranlarında olacak programın fragman videosu yazımızda yer alacak.

Kısmetse Olur 12 Haziran Yaşananlar Neler Olacak

Evde bugün 1 kişi veda ediyor o aday ise eve 2 hafta önce giriş yapan Hande oldu. Kızlar evinden elenen isim Hande Öztaşkın gitmesi istenilen aday oldu. Çeki kazanan Eser oldu . Eleme adayları Hande ve Batuhan oldu. Batuhan Cimili elenmekten kurtuldu. 12 Haziran bakalım daha neler yaşanacak evde ciddi tartışmalar yaşanacak.

 

[saritext]SİZCE FİNALDE BİRİNCİ OLAN ÇİFT KİM OLACAK İZLEYİCİ YORUMLARI EN ALT KISIMDADIR…[/saritext]

 

[pembetext]SON DAKİKA GELİŞMESİ 12 HAZİRAN ELEME İPTAL EDİLDİ ÇÜNKÜ GONG SESİ ÇALDI[/pembetext]

KISMETSE OLUR

Kısmetse Olur 12 Haziran 36. Haftanın Finali Fragmanı Videosu

Kısmetse Olur 12 Haziran Final Fragmanı Videosu Hande Eleniyor (10 Yorum)

  1. mehtap belli bir ağırlığı olan ve kendisinden küçük yaştaki yarışmacıların ölçüsüz eleştrilerine, karşı gösterdiği tepkiler ile takdiri hak ediyor. Gençlerin eleştrileri seviye bakımından yetersiz ve oldukça kırıcı

  2. nur batuhana güvenmiyorum seni yarı yolda bırakcak srmih gibi tipi dikkat et seni seviyorum üzülmeni istemiyorum

  3. Nur cok yanliş birini seciyorsun. Batuhan sana göre hic değil. Heycanın çok kıs sürecek. Erdem olmalıydı. Erdeme hic şans vermedin yazık.

  4. Ben hazalı destekliyorum siz kazanacaksınız hazal ve emre sizi çok seviyorum. Hiç küsmeyin bunlar hazal a bunlar emre ye buda ikinize ❤❤❤

  5. Nur haftanın finalinde çok üzülmüş. Aaaaah kıyamam sana. Nur sevdiğim bir yönüde dostluğa ve arkadaşlığa çok önem veriyor. Ayça’nın eleştırısı onu bayağı incitmiş. Keşke Nur gibi biri benimde arkadaşım olsaydı. Nur üzülme Ayça ile konuşup anlaşın ve doğru yolu bulun.