Kış Güneşi 7. bölüm Final Fragmanı 5 Nisan

Kış Güneşi 7. bölüm Final Fragmanı 5 Nisan

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Kış Güneşinden beklenen haber geldi. Bu hafta 6. bölümü ile ekranlara gelecek Kış Güneşi dizisinin 7. bölümü ile 5 nisan salı akşamı final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Başrollerinde Aslı Enver ve Şükrü ÖZYILDIZ’ın yer aldığı başarılı yapım ilk bölümünde beklenenin üzerinde reyting almış; ancak daha sonra hafta hafta erimişti. Son olarak 15 mart akşamı yayınlanan Kış Güneşi  dizisi 4. bölümde ise reytingler 2.9’a kadar gerilemiş ve 20. sırada kendine yer bulabilmişti.

Kış Güneşi Dizisi Neden Bu Kadar Reyting Kaybetti?

25 şubat perşembe akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen dizi hikayesi ile çok beğenilmişti; ancak dizide çift karakteri canlandıran Şükrü Özyıldız’ın bir karakteri hemen dizinin başında kaybetmesi ve diğer karakterinin ölenin yerine geçmesi izleyici tarafından beğenilmedi. Zira ikizinin yerine geçen senaryoya sahip diziler arasından sıyrılamayan Kış Güneşi dizisi finale mahkum oldu.

Kış Güneşi  Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?Kış Güneşi 5 nisan final fragmanı

Kış Güneşi dizisinin 7. bölümü ile 5 nisan salı akşamı 20:00 da final bölümü ile ekranlara gelmesi bekleniyor

Kış Güneşi Dizisinin bitmemesi Final Yapmaması Mümkün  mü?

Bu konuda Kış Güneşi dizisinin önce maliyetlerini kurtarması ve kanalın izlenme ortalamasını arttırması lazım. Bu durumlar için ise Kış Güneşi  dizisinin en az 3.9 4 reyting alması lazım. Bu durum da şuan için imkansız görünüyor. Bakalım ileri ki haftalar neler gösterecek.

Kış Güneşi Dizisinin bitmemesi Final Yapmaması için izleyicinin diziyi Youtube üzerinden değil canlı canlı tv’den izlemesi gerekirKış Güneşi 5 nisan fragmanı (1)

 Kış Güneşi Dizisi 5 nisan Final Fragmanı

Kış Güneşi dizisinin final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır.

Kış Güneşi 7. bölüm Final Fragmanı 5 Nisan (4 Yorum)

  1. Hayır ya tek izlediğin dizi bu bitirecek bir suru dizi var hayir KG bitemez