Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fox Tv ekranlarında yep yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası ilk bölümü ile 6 mart pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Fox Tv’nin yeni dizisinin Kırlangıç Fırtınası’nın senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan yazarken uygulayıcı  yapımcılığını ise Özcan Alper yağacak.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Konusu

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır saklayacaktır?

Kırlangıç Fırtınası Oyuncu Kadrosu

Emel Çölgeçen(Ülfet TURABOĞLU)

Son olarak Poyraz Karayel dizisinde Avukat Sema rolüne hayat vermiştir.

Çocuğu ve kocası elinden alınmış intikam dolu güzel bir kadın.

emel-colgecen-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Fikret KUŞKAN(Kudret TURABOĞLU)

1965 yılında İstanbul’da doğan Fikret KUŞKAN 51 yaşındadır. Oyunculuğunun yanında fotoğrafçı kimliği ile de tanınır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak 1988 yılında Zülfü Livaneli’nin yönetmenliğini yaptığı Sis filminde rol almıştır. 2005 yapımı Babam ve Oğlum filminde hayat verdiği Sadık rolü ile tanınır. Son olarak Çifte Saadet Hanımın Çiftliği ve Kurltar Vad,s, Pusu dizilerinden rol almıştır.

Kudret 50 yaşında tekin olmayan bir adam. Ailede ve yörede hakim ve korkulan bir adam

fikret-kuskan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Ayşenil ŞAMLIOĞLU(Fikret TURABOĞLU)

Ailenin babannesi. Oğlu Kudret’in hakimiyetini kabul eden ancak dim dik duran bir kadın.

Ekin Mert Daymaz(Şahin TURABOĞLU)

1990 yılında Hollanda’da doğan Ekin Mert Daymaz 26 yaşındadır. 2014 Best Of Model üçüncüsü olmuştur ve dizi oyunculuğuna adım atmıştır. İlk olarak Not Defteri dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel dizilerinde de başrol oynamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kırlangıç Fırtınası Nerede Çekiliyor? Ürgüp'ün Neresinde? Set Nerde

Kudret’in büyük oğlu. Serseri bir tip.
ekin-mert-daymaz-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Gün Akıncı(Yusuf TURABOĞLU)

Kudret’in küçük oğlu. Şahin’e hayran. Şahin’in tersi sakin bir genç 25 yaşında

Ebru AYKAÇ(Meryem TURABOĞLU)

1975 yılında Manisa’da doğan Ebru AYKAÇ 41 yaşındadır.  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda okudu sonrasında ise oyunculuk eğitimleri almıştır. Bir kızı vardır ve kitap okumayı çok sever.  Son olarak Güneşi Beklerken dizisinde rol almıştır.

Dört çocuk annesi bir kadın. Çocukları için ölümü göze almış birisi. Kudret’in hanımı.

Uğur Demirpehlivan

1963 yılında İstanbul’da doğan Uğur Demirpehlivan 53 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dinamikliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İlk olarak 1999 yılında Hayat Bağları dizisinde rol almıştır. Daha çok tiyatrocu yönü ile tanınır. Son olarak Hanım Köylü; Çilek Kokusu ve Fatih Harbiye dizilerinde rol almıştır.

ugur-demirpehlivan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Hakkı Haluk Cömert(Maksut)

1959 yılında Ankara’da doğan deneyimli oyuncu Hakkı Haluk Cömert 57 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Son olarak Emanet dizisinde rol almıştır. Şuan Oyunculuk Mektebi isimli eğitim merkezinde oyunculuk eğitimi vermektedir.

hakki-haluk-comert-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Maral YILMAZ(Damla ASLANALP)

23 yaşında. Zihinsel Engelliler öğretmeni. Akın’ın kardeşi. Şahin’e aşık.

Deniz BOLIŞIK(Zehra TURABOĞLU)

1982 yılında Ankara’da doğan Deniz BOLIŞIK 34 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümünden mezun olmuştur. Aşkın Bedeli dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile tanınır. Aşkın Bedeli dizisinde başrol oynamıştır.

35 yaşında. Hikmet ile evli konuşkan bir ve güzel bir kadındeniz-bolisik-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Perihan ÜNLÜCAN(Reyhan TRABOĞLU)

1984 yılında İstanbul’da doğan Perihan ÜNLÜCAN 32 yaşındadır. Ahmet Hakan’ın sevgilisidir. Son olarak Karadayı ve Hatırla Gönül gibi dizilerde rol almıştır. 20 DK dizisinde başrol oynamıştır.

20’li, yaşlarda güzel bir kız. Aklı çok havada

perihan-unlucan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Tülin YAZKAN(İnci TURABOĞLU)

1991 yılında İstanbul’da doğan Tülin YAZKAN 25 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Oyuculuk Bölümü mezunudur. İlk olarak Yıalnların Öcü dizisinde rol almıştır. Yazın Öyküsü dizisinde başrol oynayarak tanınmıştır. Son olarak Bodrum Masalı dizisinde İpek rolüne hayat vermiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Damla Aslanalp'in Sevgilisi Kimdir Kaç Yaşında Fotoğrafları

tulin-yazkan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Ozan OZANPAŞAOĞLU(Akın AKSEL)ozan-ozanpasaoglu-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

ATAKAN YARIMDÜNYA(Yadigar)

atakan-yarimdunya-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Bestemsu ÖZDEMİR

1992 yılında İstanbul’da doğan Bestemsu ÖZDEMİR 24 yaşındadır. İtü Moda Tasarım mezunu olan güzel oyuncu Sakarya Fırat dizisi ile Trt 1 ekranlarında kendini göstermiş son olarak ise Kara Para Aşk dizisinde başrol oynamıştır.

bestemsu-ozdemir-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Gonca Cilasun(Sultan)

Aslıhan Büyükdere(Nergis)

Deniz Orakçı(Çiçek)

Gürkan Günal(Cengiz)

Ergül Coşkun(Hamdiye)

Gökhan Azlağ(Kudret’in Gençliği)

Zeynep Elçin(Ülfet’in Gençliği)

Kırlangıç Fırtınası Tanıtım Fragmanı

Meltem Cumbul(Diziden Ayrıldı)

1969 yılında İzmir’de doğan deneyimli oyuncu 47 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanat Dalı’bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde eğitim de vermektedir.Yılan Hikayesi dizisinde Zeynep rolü ile akıllara kazınmıştır. Sayısız tiyatro oyununda görev almıştır. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Fatma sultan rolü ile karşımıza çıkmıştır.

 

meltem-cumbul-kirlangic-firtinasi-dizisi

Fikret Kuşkan ve Meltem Cumbul ile Kırlangıç Fırtınası dizisi için Limon Film anlaştığını duyurdu Erkan Birgören senaristliğini üstlendiği Kırlangıç Fırtınası dizisinin yapımcılığını ise Özcan Alper olarak açıklandı.

kirlangic-firtinasi-dizisi-oyunculari

 

Dram türünde olacak Kırlangıç Fırtınası dizisinin çekimlerine ocak 2017’de başlaması beklenirken senaryosunun ise aralık ayında tamamlanması bekleniyor.